sayfalar

2 Mayıs 2014 Cuma

Siyah asalet

Siyah asalet

Hayat sandığımız kadar basit değildir! Gücü elinde tutanların hedefleri, kontrol şekilleri, ilişkileri, para alışverişleri, evlilikleri ve varmak istedikleri noktaları bilmek, ortaya çıkarmak ve üzerine gitmek hiç kolay değildir!
Büyük fotoğrafı görmek öyle sanıldığı gibi birkaç kitap okumakla halledilecek konu değildir!

Ne başbakanlar, ne bakanlar, ne büyükelçiler, ne askerler hiçbir şey anlamadan göçüp gitti! "SIR"lar hep ulaşılmaz oldu!
Bilinmeyenler listesinin en başında, belli-başlı ailelerin TARİHİ ve GÜCÜ vardı!
Çok uzağa gitmeden 1950'lerden başlatalım filmi!
Kim Philby!

Hindistan Ambala'da 1912'de dünyaya geldi. Asıl adı Harold Adrian Russell'dı... Casusluk tarihinde "Cambridge Beşlisi veya Cambridge Casus Ağı" diye bilinen grubun en önemli üyesiydi. PHILBY, Cambridge Üniversitesi'nde tarih ve ekonomi tahsili yaparken, Guy Francis de Moncy BURGESS (1910-1963), Donald MACLEAN (1915-1983) ve Anthony F. BLUNT (1907-1983) ile tanıştı...
Kaç etti?
Evet! Bildiniz dört!

Ama bütün tanımlamalarda hep MAHŞERİN 5 ATLISI olarak geçen grupta nedense hep bir kişi eksikti!
Kimse onun ismini duymaz ve bilmezdi!

Açıklanmazdı!

Kimsenin de takılıp merak edeceği düşünülmezdi! Bu grubun 5. üyesi aslında ŞEFİ olan isim LORD VICTOR ROTHSCHILD'ti!

Ama bu isimle ilgili bilgi bulamazdınız! Bu BEŞ'linin lideri olan Victor, soykırım zamanında Yahudiler'e yardım edilmesine kesinlikle karşı çıkmıştı! Aile içindeki tartışmalara "Sakın yardım eli uzatayım demeyin!" diye son noktayı koyuyordu!

Zaten baktığınızda GAZ ODALARINDA ölen zengin Yahudi de hiç yoktu!
İşte geride kalan ZENGİNLERİN ilişkileri hiç bilinmedi! Paranın böyle bir gücü vardı!
Ne kadar gizli kapaklı yaşayıp ilerleseler de 8 aile gören gözler için çok ama çok öne çıkıyordu!

Warburg , Kuhn Loeb, Goldman Sachs, Schiff ve Rothschild aileleri arasındaki BANKA evlilikleri çok konuşulmaz! Mesela Hamburg'da yaşayan Warburg ailesi Deutsche Bank'ı kontrol eder! Bu isimler arasında muazzam bir ortaklık ağı vardır!

Baktığınız her dev şirkette bunların izini bulursunuz!
Ancak KAN BAĞI ise hiç konuşulmaz! Hem de hiç!
Mesela Deutsche Bank'ı kontrol eden Warburg ailesinden Felix, Jacob Schiff'lerin kızıyla evlidir!

GOLDMANLAR'ın iki kızı, tesadüf bu ya, SACHS ailesinin iki genciyle hayatlarını birleştirerek Goldman Sachs'ı meydana getirmiştir! Schiff'ler ayrıca Kuhn ve Loeb ile akrabaydı!

Zaten Kuhn&Loeb de evlilik sonucu doğuyordu! Abraham Kuhn ve Salomon Loeb'in kızı bu tohumu atıyordu!
Nathan Rothschild de Levi Berent Cohen'in en büyük kızıyla evleniyordu! Cohenler Londra'nın en büyük bankerlerinden biri olup Amerika'da da kök salan bir aileydi!

Merrill Lynch'in ÖLDÜRÜCÜ YUMRUĞU olarak bilinen Abby Joseph Cohen ile Clinton'un Savunma Bakanı William Cohen bu aileden gelenlerden sadece ve sadece ikisiydi!

OSMANLI'yı yıkmak ve orada bir kontrol kulesi meydana getirmek için İsrail'i de bu aileler kurdu! İsrail'e daha çok göç olması için NAZİLER'e sessiz kaldılar!

Devletlerarası oyun kurmak için evliliklere ve güce önem verildi!
Kimselerin bilmediği ve onların SİYAH ASALET dediği akrabalık ilişkileri dünyada istediği gibi at oynattı!
Peki İsrail'i kuran bu güç orada neredeydi?
Bakalım!

Baron Edmond James de Rothschild ve James Jacob de Rothschild'in en küçük oğlu Rishon, FİLİSTİN'den toprak satın alan ilk isimlerdi! 125 bin dönüm arazi bir hamlede bunların eline geçti!

İsrail'deki bulvarlar, meydanlar, parklar bu ailelerin parasıyla yapıldı! James A. de Rothschild, KNESSET (Meclis) binasını yapıp verdi! Dorothy de Rothschild ise YÜKSEK MAHKEME binasını... Yine Bayan Rothschildler'den biri de YARGI ağının kurulması ve işlemesi için elini cebine attı!

İşte bu aile Royal Dutch Shell, Imperial Chemical Industries, Lloyds of London, Unilever, Barclays, Lonrho, Rio Tinto Zinc, BHP Billiton ve Anglo American DeBeers gibi onlarca DEV ŞİRKETİ ve BANKAYI elinde tutuyordu! Petrol, elmas ve altın gibi çok değerli madenler tamamen bunların kontrolü altındaydı!

Ve bu isimlerin TÜRKİYE ile ilgili bir planları da vardı!

Türkiye'yi son dönemlerde uğraştıran YAPI da bunlarla çok yakından temastaydı! Mavi Marmara saldırısından sonra yapılan "Otoriteye başkaldırmak yanlıştı!" açıklamasındaki OTORİTE bu ailelerdi! Zaten aracılarla devamlı görüşmeler yapılıyordu! Sadece TÜRKLER bunu bilmiyordu!

Son dönemdeki en büyük hata olan bu çıkış belki de YAPININ sonunu getirecekti! Çünkü oyunu kuranlar ILIMLI ve HERKESLE konuşabilen, gerektiğinde alttan alabilen İSLAM istediler! Ama bu açıklamayla İSRAİL'i gökyüzüne taşıyan bir mesaj verildi! İşte bu, YAPI üzerinden Ortadoğu'da ılımlı rüzgarlar estirmek isteyen güçlerin istediği ve onayladığı bir şey değildi!

17 Aralık ERKEN FİNAL niteliğindeydi! Kendilerine çok güvendikleri için düğmeye basıldığında sonuç alacaklarını düşündüler! Onların istediği gibi olmadı! Şimdi 10 ülke "Bize gelin! Burada her türlü imkanı size vereceğiz!" diyor!
Giderler mi bilmem!

Ama isteyenlerin ortak özelliği bu AİLENİN sahip olduğu ülkeler olması!
Emeklilik mi verilecek, yoksa yenilenip tekrar gelmesi mi sağlanacak, göreceğiz!

Ama OTORİTE'nin tanımından dolayı başlarının derde girdiğini düşünüyorum! İKİ ASIRDIR saman altından su götüren aileler AÇIK vermek istemez! İMPARATORLUKLARININ temelinde bu yatıyor! İsrail'e DOST olduğunu açıkça ilan eden YAPI ile giderler mi merak ediyorum!

Sonuçta ortada bir EVLİLİK olmasa da büyük bir ortaklık var!
Önümüzdeki günlerde bu bitti mi yoksa tüm hızıyla devam mı ediyor göreceğiz!

Çünkü İngiliz arşivlerindeki 100 yıllık plan 2015'te sona eriyor!
Onların hesabına göre yeni döneme bir yıl kaldı!
Anlayacağınız 2015, hem Kraliçe, hem bu aileler hem de bu YAPI için çok önemli!

Kime ne rol verildiğini yakında anlarız!
Bakalım bizimkiler için ne düşünülmüş!
BEKLEYELİM!

Siyah Asalet'in kararını yakında görürüz!

Ergün Diler