sayfalar

21 Şubat 2014 Cuma

MİT neden hedef!

MİT neden hedef!

Tablo ortada! Hem de CUMHURİYET tarihi boyunca hiç görülmemiş bir şekilde açık ve net!

Bir yanda ezber bozan performansıyla ve 12 yıldır ayağına çelme takılan ama düşmeyen Erdoğan, diğer yanda ise daha ortaya çıkmayan profesörler, doçentler, reklamcılar, gazeteciler, öğrenciler, öğretmenler, solcular, GEZİ'ciler, patronlar, organizatörler, finansçılar, tefeciler, muhafazakarlar, dizi yapımcıları, spikerler, tiyatrocular, mankenler, pilotlar ve BARON!

Ama iki taraf arasındaki çok büyük fark var!
ANADOLU Erdoğan'ın yanında!

Aslında mücadele BARON ile ANADOLU arasında!

Ya Türk ve Kürt çocuklarını düne kadar adam yerine koymayan İSTANBUL sermayesinin başındaki KRALİÇE'nin ADAMI kazanacak ya da Cumhuriyet kurulurken prangalara mahkum edilen bu yüce millet ipi göğüsleyecek!

Aslında etrafımızda olup biten birçok şeyin nedeni de bu!
Olaylara sadece kendi evimizin önünden baktığımız için bizi de içine alan büyük gerçeği göremeyiz!
Ne bölge ne dünya umurumuzda olur!

Hayata nefretlerimizin, isteklerimizin, ikbalimizin, kariyerimizin, çıkarımızın ve keyfimizin PENCERESİNDEN bakarız!
Oysa şu an 3. Dünya Savaşı yaşanmakta!

Ekonomik olarak ilerleyen ancak paranın geçmediği yerde silahların da konuştuğu bir savaş! Tıpkı Suriye'de, Mısır'da, Ukrayna'da olduğu gibi...

Obama-Erdoğan-Putin detaylarda sorun yaşasalar da KRALİÇE ve YAHUDİ BARONLARA karşı yan yana! Ve bu mücadele hem bölgeyi hem paranın yönünü değiştirecek!
Bakın!

Almanya'nın sahip çıkıp yetiştirdiği şampiyon boksör KLİÇKO'nun başını çektiği gösterilerle UKRAYNA savaş alanına döndü!
Kiev kan gölü... Kaç kişinin can verdiği belli bile değil!

Tıpkı GEZİ'deki gibi masum taleplerle ortaya çıkan kalabalık işi darbeye kadar götürmek istedi! Bizde başarılı olamadıkları için saf gençleri ortaya atıp "Bunlar mı darbe yapacak?" diye sordular! Oysa Erdoğan'ın çalışma ofisine girilseydi Türkiye hiç yaşamadığı kadar kanlı ve sancılı bir döneme girecekti! 50 yıl geriye gidilecekti!

Anadolu kaybederken KRALİÇE kazanacaktı!

Hep olduğu gibi onlar kazanınca sorun yoktu! Ama Türk insanı gücü eline almaya çalıştığında düğmeye basılıyordu!

Bugün Erdoğan'ın, daha doğrusu Anadolu'nun karşısına dikilen KOALİSYON ülkeyi bize vermemek için harekete geçirildi! Patronlar, iş dünyası, eğlence sektörü, reklamcılar, bankacılar ve bunlarla ortaklığı ortaya çıkan paralel yapının tek hedefi Türkiye'yi BAĞIMSIZLIK yolundan döndürmek!

Saldıranların kağıt üzerinde onlarca nedeni olsa da GERÇEKÇİ bir tezleri yok! "Ülkenin Kraliçe'nin kontrolünden çıkmaması için saldırıyoruz! Anlaşma böyleydi" diyemedikleri için topu taca atıyorlar! Başka gerekçelerle geliyorlar! Aslında Türkiye üzerinden eski dengenin korunması için çırpınıyorlar!

İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra Amerika-Rusya arasında oluşturulan dengenin yaşaması için Türkiye'ye ihtiyaç sonsuz! Bunu 1980'lerde gören İNGİLTERE, ta o zamandan düğmeye bastı!

Ancak aradığı partner iş dünyasında çok fazlayken MUHAFAZAKAR dünyada kısıtlı ve sınırlıydı! İngilizler kazanana oynadıkları için ne yapıp ederek hedefledikleri o yapıya girip kontrolü ele geçirirlerdi! Kullanacakları gücün kılık kıyafeti, ideolojisi, mezhebi, ırkı, dini, rengi hiç ama hiç önemli olmazdı!

Sonuca bakarlardı!

Eğer onlar kazanıyorsa putperestleri de, ateşe tapanları da, Budistleri de, Müslümanlar'ı da yönetirlerdi! Görünmeden girip yönetimi ele alırlardı! Para da en büyük istikamet tayin edici olurdu!

Size öyle organizasyon şemasıyla gelirlerdi ki "Hayır!" deme şansınız kalmazdı! Masonik yapıyı oluşturan YAHUDİLER, kabul etmek gerekir ki organizasyon konusunda rakipsizdiler!

İlginç teklifler bu nedenle kullanmak isteyecekleri her yapıyı heyecanlandırırdı! Bir de vakit geçip arka planda Kraliçe ve Musevi Baronların olduğu gerçeği ortaya çıkınca kimse oradan uzaklaşamazdı!

Zaten bir süre sonra siz değil onlar karar verir ve her dedikleri kurşun asker misali yerine getirilirdi!
Tıpkı içinden geçtiğimiz durum gibi!

Kraliçe'nin yerine geçmesi an meselesi olan Prens Charles, Arabistan'a ve Katar'a gitti! Bir sinema oyuncusu gibi kılıktan kılığa girdi! Kılıç kalkan ekibiyle dans etti!

Göbek attı!

Amaç, Londra bankalarına akan ARAP PARASININ volümünü artırmaktı! Bunun için hiç geri durmazlardı! Biz LAİK olduğumuz için o topraklara gitmeyi aklımızdan bile geçirmezken adamlar kasalarını doldururdu!

Ne yazık ki bizde bu oyunu görecek devlet adamı çıkmazdı!
Zaten çıkarmazlardı da!
Erdoğan bunu yıkmaya çalıştığı için hedefti!

Birbirine benzemeyen ama BARONLAR tarafından yönetilen farklı farklı yapılar bu yüzden ülkemize çullandı! Türkiye'nin KÜRTLER'i alarak kötü örnek olmasının önüne geçmek istiyorlar! Çünkü bu başarılırsa sırada Ortadoğu ve Araplar olacak!

Irak petrolü CEYHAN'la buluşur ve para HALKBANK'a yatarsa yine saldıracaklar!

Öcalan ve Barzani hedeflerinde! "Öcalan tutsak olduğu için Ankara'ya yanaşmak zorunda kaldı!" yaygarasıyla gelmeyi deneyecekler!
BARONLARIN ve Avrupa'nın yaşaması için GÜNEYİMİZİN onlarda olması şart!

Ya enerjinin ya da enerjiden elde edilecek gelirin onlara gitmesi gerekiyor! Türkiye o kadar değişti ki ne petrolü ne de parayı bırakmaya niyeti var!

Tahran'ı bile yanına çekti! Zaten birilerinin Hakan Fidan'ı ısrarla "İran dostu" olarak göstermesinin nedeni de bu!
Dünkü gazetelere bir bakın!

Yok yok, İngiliz gazetelerine değil TÜRK (!) gazetelerine!
Birçoğunun manşetinde çıkarılan MİT YASASI vardı!

NEDEN?
Can alıcı soru bu!

Abdülhamit dönemi benzetmesinden yola çıkıp "Özgürlüğümüz kalmadı! İstihbarat devleti olduk!" yaygarası yaptılar!
Tabii asıl amacı gizleyerek! Korkuları başkaydı!
Kimse Türk'ün sınırları dışına çıkıp OPERASYON yapmasını istemiyordu!

İçeride kendi insanını takip ederek MİTÇİLİK oynamasını tercih ediyorlardı!

Çünkü onlara verilen görev TÜRKİYE'NİN KÜÇÜK OLARAK KALMASINI SAĞLAMAKTI!
Bu yüzden medya ve sermaye vardı!
Kontrol böyle yapılıyordu!

Yabancılardan rüşvet alan istihbaratçılar ortaya çıktığında bile MİT'in üstüne gidilmemişti! Şimdi ne oldu da MİT kötü oldu!
Galiba içerideki YABANCILARIN istediği şimdi olmuyor! BARONUN sözü geçmiyor!

Ülke elinden kayıyor!
Ve patronları başka da olsa BASIN aynı manşetle çıkıyordu!
Garip değil mi!

Ankara'ya çullanmak isteyenler yerli, muhafazakar, solcu, Gezi'ci, sermaye, patron gibi görünse de arkalarındaki güç MUSEVİLER'dir! Kraliçe'dir!

Ne yazık ki kullanılan arkadaşların pek çoğu bunu görmüyor ve bilmiyor!

TAPELERDE ortaya çıkan biri ne diyordu: Güneydeki en sevdiğimiz ülke böyle istiyor! Yani İSRAİL işin arkasında!

İsrail'i yaşatan BARONLAR bir sonraki halkada! En arkada ise İngiliz Finans İmparatorluğu'nun karizmasını Türkiye'de çizdirmemek için çırpınan KRALİÇE!

Ne demiştik yazının başında: TABLO ORTADA! Şimdi siz ayırın ayırabiliyorsanız kim Hırıstiyan, kim Yahudi, kim Müslüman diye...
Kolay gelsin!

NOT: Bazı arkadaşlar içlerine sızanların kim olduğunu bilmiyor olabilir! Ben yazarsam ayıp olur! Çünkü o kadar açık ve net ki! Benden cevap isteyeceklerine daha önce ayrılan değerli insanların neden gittiklerine baksınlar! "Türkiye Türklerindir" diyerek ülkeyi küçültenlerden uzaklaşmadığınız sürece derdinizi anlatamazsınız! Benden söylemesi!
Anadolu'yu hafife almayın!

Ergün Diler