sayfalar

24 Şubat 2014 Pazartesi

Kaset

Kaset!
Türkiye 1839'dan bu yana kendi haline bırakılmadı!

Islahat Fermanı da, Tanzimat Fermanı da makas değiştirmekti! Sultan Abdülaziz'in pehlivanlara öldürtülmesi, tehditle Meşrutiyet'in ilan edilmesi, 31 Mart Vakası, Balkan Savaşı, Birinci Dünya Savaşı, CUMHURİYET, Lozan Anlaşması, Montrö, LAİKLİK gibi virajlar OSMANLI'yı, TÜRK'ü ve İSLAM'ı bu topraklarda yok etmek için CHATHAM HOUSE'larda alınan kararların sonucuydu!
Fakat biz olaylara sadece günlük pencerelerden bakardık!

Kirli tezgahın nasıl ilmik ilmik örüldüğünü görmez, kapımıza dayanan tehlikenin farkına varamazdık!
CHP kesinlikle LONDRA'nın dümen suyuna girdi!
CHP üzerinden ülkeyi kilitleyen ve ısrarla küçük kalmayı hedefleyen bütün politikalar Kraliçe'nin İstanbul'daki ADAMININ isteğiyle alındı!
BARON istemediği zaman CHP'de yaprak kımıldamazdı! İstediği zaman KASETLE Genel Başkan gider, hiç kimsenin adını bilmediği, ne iş yaptığı hakkında küçücük fikrimizin olmadığı Kemal Bey gelir o koltuğa otururdu!

BARON ve etrafındaki güç sadece CHP ile sınırlı kalmazdı!
Amaç sadece LAİKLİĞİ korumak değildi! Ki asla böyle bir ilkeleri ve hedefleri yoktu! Bu yalan ve illüzyonla kabına sığmayan Türkiye'yi kompleksli bir hale dönüştürüp, kendine güvenini sarsıp, ayaklarından prangalarla duvara bağladılar!
Bu operasyon 90 yıldır tıkır tıkır işledi!
MHP gibi TÜRKÇÜ ve MİLLİYETÇİ bir partiyi bile BARONUN kontenjanından olup TÜRKÇÜ görünen isimlerle kontrol altına alıyor, kasetlerle "Sakın size çizilen rotanın dışına çıkmayın!" mesajı veriyordu!
BARON'un yakını tarafından BELÇİKA'ya gönderilerek önü açılan ve bir büyük kulübe BAŞKAN yapılan şahıs, yıllar önce evinde ağırladığı o ismin, perdenin gerisinden MHP'ye akıl vermesini sağlıyordu! Devlet Bey de buna sessiz kalıyordu!
Ne BARON, ne şöhreti sınırları aşan isim, ne de onun el verdiği başkanın TÜRKÇÜLÜK gibi bir planı, isteği ve amacı yoktu!
Amaç Türkler'in filizleneceği her deliği kapatmaktı! Çünkü Kraliçe, kendisine bırakılan vasiyeti biliyordu!
Ortadoğu'da olabilmeleri için bizim içeride birbirimizle uğraşıyor olmamız şarttı! Sınırlı düşünmek ve iddialı olmamak plana dahildi! Buna uygun isimler bulup çıkarmada onlardan daha iyisi yoktu!
OYUN BUYDU!
CHP, MHP ve şimdiki BDP de buna uydu! Orada da adamları vardı! Günü geldiğinde en önemli noktada ortaya çıkar ve gizli koalisyona giden yolu açardı!
Her yere adamlarını sokarlardı! Kimi kripto eleman olarak gizlenir, saklanırdı! Kendinden beklenmeyen bir performans gösterip GÜVEN kazanır ama en önemli aşamada tarihi GOLÜ atarak ülkenin tekrar onların eline geçmesine yardım ederdi! Tarih bu örneklerle doluydu!

Bu tehlike halihazırda ANKARA'da vardı!
Zaten İstanbul'da bir araya gelerek "dışarıdaki planlar" hakkında bilgi sahibi oldukları gibi SEÇİMDEN hemen önce nasıl saldıracaklarını tartıştıkları SIR değildi!
İngiliz medyası dikkatlice izlendiğinde ipuçları ortadaydı!

Ama sık sık tekrarladığım gibi haberleri okuyup geçeriz! Derinliğine inmeyiz! İndirecek medya da yoktur!
Bir düşünün; bütün sol, sağ, ülkücü, İslamcı, Kürtçü, ayrılıkçı, azınlıkçı örgütler neden BATI'ya gider!
Gülen Hocaefendi neden Amerika'ya uçar ve orada yaşar!

DHKP-C niçin Yunanistan'ı mesken tutar!
Fehriye Erdal'ı Belçika'ya yerleştiren kimdir? İsmail Akkol neden Atina'ya kapağı atmıştır?
Kara Ses nasıl oldu da Almanya'da serpildi? Fransa ülkenin her noktasında PKK'ya hangi amaçla kucak açtı? Ermeniler, Fransa'yı nasıl sığınılacak liman olarak gördü?

Bunlar tesadüf değildi!
Olamazdı! BATI'ya sığınan BATI'nın hizmetine girerdi!

Bu kesin ve netti!
Bakın Ukrayna'da onlarca insan can verdi, binlerce kişi yaralandı! Ülke kan gölüne döndü. Amaç sarışın güzel kadın TİMOŞENKO'yu içeriden çıkarmaktı!
Yaptığı yolsuzluklar hakkında en ufak bir şüphe olmayan kadın, SOROS'un verdiği destekle belki BAŞKAN olacaktı! Putin'in destek verdiği Yanukoviç ise belki ülkeyi terk etmek zorunda kalacaktı!
Bizde ayakkabı kutularıyla Erdoğan'ı devirmek isteyenler orada dünyaları çalanı devlet başkanı yapmak istiyordu!

Çelişki onlar için önemli değildi!
DÜNYA MEDYASI onlarda olduğu için "gizlemekte" sorun yaşamıyorlardı! Halkları onlar manipüle ediyor, herkesi çekiç değil de örs haline getiriyordu!
Sarıgül de Timoşenko'nun İstanbul versiyonuydu! Çok şey bildiğine, derinliği olduğuna inanmadığım Sarıgül, BARON'un icadıydı! Çok önceden start verilmişti!
Ama engel Deniz Bey'di! O indirilince önü açıldı! Şimdi CHP'yi yanına alarak sokaklara indi! Bölge ile İstanbul ile dünya ile ilgili bir hayalinin olduğunu hiç duymadım! Hoş olması da gerekmiyordu zaten! Ama sadece ve sadece tek bir şeye inanıyordu!
Kendisine bunun garantisi verilmişti!

Bence 17 Aralık'ı da biliyordu!

Boşuna "Ekim'de devrim güzel olur" demedi!
Hiçbir şeyden emin olmasa da bir PLANLA ÖNÜNÜN AÇILACAĞINI ve İstanbul'u alacağını düşünüyordu! Bu garantiyi aldıktan sonra göreve talip oldu!
Arkasındaki güce sonuna kadar inandığı için PARANIN rüzgarıyla kendini aynada yeni lider olarak görüyordu! İlgilendiği bölüm burasıydı!

Ülkenin kontrolü, büyümesi, etkisi çok önemli değildi!
Kraliçe'in arkada durduğu Musevi BARONLARIN yönettiği organizasyon hedef ülkelerde her yapının içine sızardı!

Gülen hareketinin içine de daldılar!
Bambaşka amaçlarla yürüyen hareket içeride birileri tarafından en tehlikeli enstrüman durumuna getirildi! Hareket de Baron da bundan rahatsız değildi!
BEYAZ TÜRKLER'in egemenliğini yıkmak için yola çıkan ve 12 temiz insanın başlattığı hareket şimdi önde BEYAZ TÜRK arkada ise MUSEVİ yazan yapıya teslim oldu!
Bu aklın alamayacağı bir sapmaydı!

Açıklanamayacak bir makas değişikliğiydi!
LAİKLİĞİ dilinden düşürmeyenlerin büyük yalanının ortaya çıkması demekti!

Cumhuriyet onlara çalıştığı sürece anlamlıydı!
ANADOLU'nun kazanacağı hiçbir plana yanaşmıyorlardı!

BOĞAZ Lozan'la, Montrö'yle İNGİLİZLER'indi!
Her ne olursa olsan buraya TÜRK sokmamaya yemin etmişlerdi!
Anlayacağınız BOĞAZ düşünceye kadar TÜRK'e rahat yok!

Bir de Türk'ün yanında yer alan Kürt kardeşimize...
Ergün Diler