sayfalar

23 Ocak 2014 Perşembe

Kim saldırıyor

Kim saldırıyor

Başımızdaki derdin ne olduğunu anlamadan reçete yazmak kolay değil.

Çok uzun yıllar perdenin arkasındaki gizli gücü bilemedik! CHP'li olduk, MHP'li olduk, Adalet Partili olduk, Refahlı olduk, Faziletli olduk ama bir türlü BİZ KİMİZ ve KİM TARAFINDAN YÖNETİLİYORUZ sorusunu sormayı akıl edemedik!

Sorsak da alacağımız bir cevap yoktu!
Yoktu; çünkü millet parça parçaydı!

Kimse kimseyi dinlemiyor, herkes bedenine göre biçilmiş İDEOLOJİK gömlekle konuşuyordu! Oysa bize AKORD verenler SİYASETİ dizayn ediyordu!

Siyasi tarihimiz kime hizmet ettiğini bilmeyen partilerle doluydu! Bir kesimin hoşuna gidecek ideolojik elbiseyle yürüyorduk! Hangi kanalda olursak olalım LONDRA'ya çalışıyorduk ama göremiyorduk! Kabul edelim ki karşımızdaki AKILLI bir rakipti! Çökerttiği Osmanlı'dan bu yapıyı elde etmeyi başarmıştı!

Her mahallenin hedefi farklı olan bir ülkeye dönüşmüştük!
Ve içinde maneviyat ile milli hedef neredeyse hiç yoktu! Devleti, partileri, kurum ve kuruluşları, orduyu, MİT'i emanet ettiğimiz isimler de bu mahallelerden çıkıyordu!

Bir sorunu meydana getiren şartların dışına çıkıp bakamazsak, sorunun kaynağını göremezdik!

MAHALLELERİMİZDEKİ siyasete esir düştüğümüz için de gören çıkmıyordu! En büyük güç olan millet de bu nedenle uyanamıyor, akıl tutulmasıyla yürüyordu!

Biz uyurken onlar birbirine hiç ama hiç benzemeyen OKULLARI el altından birleştiriyordu! Gençlerimizin bedenlerinde yükselerek DEVLETİ ele geçirmeye hazırlanıyorlardı! Bunun için de çok uzun zamandır hazırlık yapılıyordu!

İçimizdeki gizli gücü ve faaliyetlerini bir türlü anlamıyorduk! Kadehten başını kaldırmayan istihbaratçılar, orduevlerinden çıkmayan askerler, söyledikleri sözlerin içini dolduramayan siyasiler nedeniyle DEVLET ÇÜRÜYORDU!

Cumhuriyet de tıpkı OSMANLI gibi çökecek ve yeni bir yapı oluşacaktı!
Hedef buydu! Cumhuriyet'i kuran, İKİNCİ ADIMI atmıştı!
Markaları çok da olsa kaynakları yetersiz olan AVRUPA inmemek üzerine dünya sahnesine çıkmak istiyordu! İki hedefleri vardı!

Önce Rusya'yı alacaklar, sonra da Türkiye'yi yerle bir edeceklerdi! Hem enerji yolları hem kaynakları böylece onların olacaktı!
Karşımızda gördüğümüz TABELA, SOROS'tu!

Daha 1980'de dönüşüm başladı! Biz göremedik tabii! 12 Eylül'ün neden yapıldığını hala çok kişi bilmez! Soros, SOSYALİZMİ yıkmak için Doğu Avrupa'da kesenin ağzını açtı. Kendisine kim iş yapıyorsa para yağdırdı! Arkadaki ROTHSCHİLD ailesi "yürü" dedikçe o koşuyordu! Macaristan'a girdi ve bütün EĞİTİM KURUMLARINI aldı.

Sonra Polonya ve Balkanlar'ı keşfetti! Çin'e giderek altyapıyı hazırladı! Sovyetler'in etrafını ördükten sonra düğmeye bastı!
Gittiği yerlerde birlikte hareket ettiği kişileri şöyle anlatıyordu: Ya liderlerle ya da kendini gizleyenlerle çalışırım!

Etraf çevrildikten sonra Sovyetler, SEÇİLMİŞ isim olan Gorbaçov'un çabalarıyla yıkıldı! Soros ilk olarak bütün RUS ÇOCUKLARINA bedava kitap dağıttı. Gençlerin beynini yıkayıp finans sistemini ele geçirdi. Yargıya el attı!

FORD, HERITAGE vakıfları, Harvard, Duke ve Columbia üniversiteleri arkasındaydı! EN arkada görünmeyen güç ise Rothschild ve Kraliçe'ydi! CIA de yanındaydı! Para ile her kapıyı açıyordu!

Tam 55 bin RUS bilim adamına para yağdırdı! Hem bilimsel sırları aldı, hem de kontrolü ele geçirdi! Üniversitelere harcadığı paranın haddi hesabı yoktu!

Soros Vakfı, adı altında burs ve hibeler için yıllık ayırdığı rakam yaklaşık 900 milyon dolardı. Tabii bilineni bu!

Eğitim, gençlik, medya, sağlık, hukuk konularında burs veriyordu. 10 öğrenciden 9'u iş garantisi ile okuyordu. 5 kıta-95 ülkede faaliyet gösteriyor, 10 yılda eğitim bursu verdiği genç sayısı 22 bine yükseliyordu. Tabii bu, onların açıkladığı RESMİ rakamlardı!
Bizim gibi ülkelerde ise işi başka türlü yapıyorlardı!

Muhafazakar ya da LAİKÇİ okulları el altından alıp aynı istikamete yönlendiriyorlardı!

Ana-babalar bilmeden hiç de onaylamadıkları bir ideolojinin pençesine çocuklarını bırakıyorlardı! Ama dediğim gibi devlet de veliler de bilmiyordu!

Soros'un ağı çok genişti! MASONİK yapılanmalar ile smokinli ve takkeli birleşiyordu!

Para ile liselilerden gazetecilere, üniversite profesörlerinden akademisyenlere, kültür, ekonomi, bilim, adalet çarklarından, edebiyat çevrelerine kadar birçok ADAM devşirildi!
Türkiye'de bu operasyon farklı şekilde gerçekleştirildi! Çalınan sınav soruları, hak edenlere yapılan büyük haksızlık bu KÜRESEL ÇETENİN işiydi!

İstediklerine yolu açtılar, bu memleketin çocuklarını ise durdurdular! Ankara günlük düşündüğü için bunu göremedi!
1980'den sonra içimizde BÜYÜYENİN ne olduğunu anlamadı!

Devleti koruduğunu söyleyenler başka başka yüzlerle bir bir kandırıldı! Annesi, kardeşi ya da eşi başörtülü olanların üzeri çizilirken, bunlar aradan sıyrıldı! Devlete sahip çıktıklarını her fırsatta söyleyenler de bu tuzağa düştü! Aynı evin iki çocuğundan biri "başı kapalı" diye üniversiteye giremezken, diğeri erkek olduğu için elini kolunu sallayıp okuluna devam edebiliyordu!

Ortada böylesine garip bir durum vardı! Ama devleti teslim ettiklerimiz bunu göremeyecek kadar engelliydi!

Ortadoğu ve Yakın Asya'da iki büyük devlet vardı!
Rusya ve Türkiye... İkisi de enerji ve geçiş yollarının tam ortasındaydı! YAHUDİ SERMAYESİNİN ve İngiltere'nin yaşaması için buraların alınması ve elden çıkmaması gerekiyordu! Amaç, içeride yetiştirilen çocukların kontrolü ele geçirip günü geldiğinde TESLİMİ yapmasıydı!

Biz Kürtler'le, Araplar'la arayı açarken adamlar içeride cirit atıyordu!
Plan böyle yapılırdı!

Ayrı ayrı mahallelerde yetişen ve birbirine benzemeyen ÇOCUKLARIMIZ aslında bunlara çalışıyordu!
Tıpkı partilerimiz ve kurumlarımız gibi...

Şimdi saldıranları sakın bir GRUBUN üyesi olmakla suçlamayın!
Yoksa arkadaki AKLI hiçe saymış oluruz! Çok koldan, tek akıldan geliyorlar!

Amaçları Sovyetler'i kaybettikten sonra Türkiye'yi elden kaçırmamak!
Ukrayna'yı alarak Putin'i çevrelemek istiyorlar! Türkiye onlar için FİNAL maçının oynanacağı yer!
Yahudi BARONLAR ve KRALİÇE, Türkiye olmadan yaşayamayacağını biliyor!

Bu nedenle içerideki adamları ve dışarıdakiler el ele! İstiklal Harbi'nde karşımızdakinin üniforması süngüsü, gemisi vardı!
Ve kiminle çarpıştığımız biliyorduk!
Ama şimdi karşımızdaki daha çok yanımızda!
Sorun bu!

Maça, konsere, okula, tiyatroya, camiye, mevlide birlikte gittiklerimiz saldırıyor!

Amaç ülkeyi hasar görmeden KRALİÇE'ye teslim etmek ve Londra'ya başkaldıran devleti bitirmek!
Devletle hesabı görmek için de işe
Erdoğan'dan başlamak istiyorlar!

NOT: 16 YILDIZ, 17 OLMAYACAK! Aksine gelenlerin yıldızı sönecek!
Türk devleti yaşayacak!