Herkül’ün 12 Görevi

Herkül’ün 12 Görevi

Artık Türkçe Olimpiyatlarını Herkül’ün anısına Olimpos dağında yaparlar.

Hangi yüzle milletin karşısına çıkacaklar?

Olaylar tıpkı mitolojideki gibi:

Kendi yakınlarını öldürdüğünden dolayı günaha batan Herkül, günahlarından arınmak için zamanın süper gücü olan Miken ülkesinin kralının hizmetine girerek onun 12 emrini yerine getirir. Bir anlamda kendisini kralın emrine vererek köleleştirir.

Herkül’ün sonu da acı olur. Belki yaptıklarının cezası olarak belki vicdan azabından kendisini ateşe atarak intihar eder. Zeus onu Olimpos dağına getirir.

Yunan mitolojisinde Herakles, Roma mitolojisinde Herkül’ün macerası böyle.

Herkülcü Osman Şimsek, hazırladığı kitapçığı öğrencilere dağıtarak Üstad-ı Azam’ın aslında beddua değil lanet ettiğini ispatlamaya çalışıyor. Bunu yaparken de büyük puntolarla bedduaların en can alıcı bölümlerini veriyor. Pisliği temizleyeyim derken etrafı daha da kirletiyor.

Büyük Üstad, Siyon baronları tarafından kendisine verilen 12 görevi mi yerine getiriyor yoksa? İşlediği bir günahtan arınmak için veya hâlihazırdaki durumun devamı için diyet borcu olarak 12 kutsal (!) görevi uhdesine mi aldı?

Hani son yıllarda meşhur olan bir ifade var: Büyük resim.

Büyük resme bakanların gerçeği görmemesi gayrikabil. Hâlâ efsunu üzerlerinden atamamış olanlara şaşıyorum.

Bunları niye mi söylüyorum:

1960’larda fikir teatisi yapılan, 1980’lerde fiilî olarak hayata geçirilen Dinler Arası Diyalog Konseyi Vatikan’ın bir birimi olarak faaliyetlerini sürdürüyordu. Oyun tıkır tıkır işliyor, bunun için yetiştirilen veya kancalanan şahısların efsunlama gücü kullanılarak ilerleme kat edilmiş idi.

1980 darbesi yıllarında gizli hocalar toplantısında kimin şüpheli pozisyona düştüğünü, rahmetli Cemalettin Kaplan hoca sağ olsaydı bu süreçte eminim anlatırdı.

Oyun bozuldu ve figüranlar kabak gibi ortaya çıktı.

Meselenin örgüt işi olmadığını düşünen, hâlâ pembe hayaller kuran samimi şakirtlerin artık uyanmaları gerekir.

Uluslar arası yapı blok hâlinde operasyona başlamıştır. Dünya Siyonizminin baronları, çizdikleri çizgiden çıkan ve gerçek niyetini gösteren Başbakan’ı bulunduğu konumdan indirmek için cemaati görevlendirmiştir. Cemaat denilen ve çoklarının örgüt dediği yapının taşeron değil bizzat oyun kuruculardan olduğunu düşünüyorum. Bu Vatikan’ın bir projesiydi. Bu arada masum insanlar da kandırıldı. Hâlâ efsundan arınamamış olanlara dua etmemiz gerekir.

Şakirtlere sesleniyorum!

Amerikalı Üstad-ı Azam’ın her yaptığını her dediğini tevil etmeyi bırakın ve biraz sorgulayıcı olun. Kriteriniz sadece İslâm olmalı. Kur’an ve Sünnet olmalı. Körü körüne itaat, beynini başkasına olduğu gibi teslim etmek İslâm itikadına terstir. Hiç düşünmüyor musunuz? Akletmiyor musunuz?

Ortada alenen, cebren ve hile ile bir operasyon var. Türkiye kuşatılmak isteniyor. Bunu da paralel yapı ile yapmaya çalışıyorlar. Yoksa, İHH’ya yapılan baskını, Suriye’ye gönderilen TIR’lara yapılan operasyonları nasıl izah edebilir siniz? Bu operasyonlar ancak Siyonistlerin işine gelir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız