İLUMİNATİ ÖRGÜTÜNÜN KİTLELERİN ZİHİNLERİNİ ELE GEÇİRMEYE YÖNELİK EN ŞİDDETLİ SALDIRILARINDAN BİRİDE BİLGİSAYAR OYUNLARIDIR.

İLUMİNATİ ÖRGÜTÜNÜN KİTLELERİN ZİHİNLERİNİ ELE GEÇİRMEYE YÖNELİK EN ŞİDDETLİ SALDIRILARINDAN BİRİDE BİLGİSAYAR OYUNLARIDIR.


Günümüzde birçok aile çocuklarının konuştuklarına hareketlerine dikat etmeden çocuktur ne yapsa yeridir mantığı ile çok önemli bir gerçeği dikatlerden kaçırmaktadır. artık çocuklar büyüler sihirler ,hırsızlıklar cinayetler işlendiği bazılarında ise pornografi dahi içeren sahnelerin olduğu oyunlar oynayan .Arkadaşlarıyla bir araya gelince aralarında anlaşılamayan ingilizce kelimeler kulanıyor . Heralde anne babalar çocuğum ingilizceyi sökmüş diye seviniyordur.

Çocuklar artık tamamen sanal alemlerde yaşıyor ve elerinden cep telefonu bilgisayar eksik olmuyor.sürekli oyun oynuyorlar.dışarıda oyun oynadını zanetiniz çocuklar aslında ekseryası internet kafelerin daimi mudaimleri.

Eksertetle oynadıkları öyle oyunlar varki resimen büyücülük ve dolandırıcılık akademisi gibi. Yan konusu kuantum fiziği olsa çocunuz evde atom bombası bile yapardı herhalde o derece büyücülük ve hırsızlık dolandırıcılık akademisi oyunlar var . Skayrim oyunu bu açıdan zirve yapmıştır diyebiliriz.Ki top 10 listesinin birinci oyunudur. oyunun toplamda bitirilmesi kitaplarıda okuyacam tüm büyüleri iksirleride yapacağım derseniz 400-500 saati buluyor son güncellemesiyle. 500 saat böylesine bir konsantrasyonla eğitim alsanız sanırım F16
pilotu bile olmanız mümkün.
Benim bu tür bilgisayar oyunlrından edindiğim genel kanı ki dediğimde gayet ciddiyim özelliklede Skarim oyununu ancak cinler yazmış olabilir. Böyle kapsamlı detaylı bir oyunu insan yazamaz kod hataları çok olur oyun sürekli donma yapar. Amma bu oyun grafik motorunun imkanlarını %200 kullanmış ki deha olsan böyle kod yazamazsın.Üstelik herkezin oynamasını iştemişlerki grafik kartı ihtiyaçlarını minumum tutmuşlar.Bu oyun çıkan güncellemelerle dahada gerçekçi oluyor üstelik. Sanal dünyası giderek gerçekçileşirken haritası genişliyor. Zannedersemki gelecekte teknolojinin gelişmesi ile içine matriks benzeri teknolojilerle girilecek olan dünyalardan biri olacak bu oyun. Yani sınırsız hayal gücü var oyunda . GTA serisi gibi insanı tek bir kaıba girmeye zorlamıyor .

Cinlerin yazdı kitaplar var dünyada ve tek bir imla hatası yoktur. Bunlardan biri karl max ın das kapitaldir .bu oyunda hatasız yazılmış . beşer şaşar derler bu oyunu insan yazsa şaşmadan yazamaz.
üstelik aynı oyunu 3 e bölüp satsalar 3 katı para kazanırlar .yapımcının esas derdinin para olmadını besbelli .Bu zaten babasından anesinden yeterli dini bilgiyi almayan bilinç yoksunu gençleri büyücü,satanist ,pagan yapmaya yönelik belkide iluminati cephesinin en tesirli hücumlarınan biridir...

Bunun bide 2. hamlesi vardır oda beyinleri bu tür şeylerle manuple edilmiş gençleri ilerde benzer dayanakları olan sahte bir din türetip
ı saptıracaklar. Bu din şu anda deneme aşamasında mevlanacı ve ışık dostları bilgi kitabı oluşumu ile günümüzde kemale erdirmeye çalışıyorlar.
yeni din ışığa tapma beklki bir ilerisi skaler enerjiye nura tapma biçimide hepimiz kardeşiz söylemleri ile mantıklı gözüken fakat kuran yolundan ayrılıp kafir olmaya götüren bir din bu.

Yani iluminati insanları "gerizekalıları ve normal zekalıları(sorgulamayan miletin yaptını taklit eden insan tipini )doruya en yakın yerden kandırmak için çalışıyor.
Yani aziz nesinin dediği %60ına bide %20 eklersek %80'lik kesimi hedef almışlar.
İnanması güç amma gelecekte insanlar o derece sapkınlaşabilirlerki dindarlık alay konusu bile olabilir.Çünkü tahmin edemeyeceimiz kadar insan dünyada sağmal inek gibi sorgulamadan yaşıyor hayatı. sürü ne yaparsaaynısını yapıyor.Mesela Kadınların açık saçık sokakta gezmesi.
Birincisi bu kızlara şeytan dilediği gibi musallat olup tam kontrol için Allah'tan ruhsat almıştır.
2.si melekler eve dönene hata erkeler hayalini unutana kadar lanet ederler. amma şimdi bu normal oldu. ben bunu yazdım diye hayıflayan bisürü kişi vardır .Hekadar garip değilmi doru bir şeyi halkın %80 inin redetmes yada pekte farkı olmayan anlasada boşvermişçilik tavrı ...
Doru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demişler eskiler ki bu halkın ekseryasının dorularla pekte işi gücü olmayan Necip Fazıl Kısaküreğin anlatmaya çalıştığı i fikir çilesi çekmedinin taklitçilikle yaşayan sosyal rüzgarlarla savrulan otlar olduklarını ifadesidir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız