Chp'nin Yolu!

Chp'nin Yolu!

Türkiye aslında çok ama çok garip bir ülke...

Sokakta birbirlerini gördüklerinde bıçak çeken taraftar grupları nasıl Erdoğan'a karşı bir koalisyon oluşturuyorsa, siyaset ve derin ilişkilerde de durum hiç farklı değil.

Birbirine hiç benzemeyen insanlar perde arkasında el sıkışmış durumda! Normalde birlikte ÇAY İÇMEYECEK insanlar oturup KADER birliği yapıyor!

Siyaseti belirliyor! İstemedikleri isimlerin üzerini çiziyor!

Bütün bunların yansımasını yakında net göreceğiz. Hoş gören gözler, işiten kulaklar için SAVAŞ tüm hızıyla sürüyor! Sadece adı konulmamış bir FAIR PLAY nedeniyle deşifre edilmiyor!

Yerel seçimler her şeyden önemlisi de KÖŞK seçimleri gelmeden faturayı kesmeye çalışanlar net olarak ortaya çıkacak...

Zaten MISIR'da yapılan KÜRESEL anlaşma ve İslami figürlere vurulan tırpan bunun Türkiye'ye de geleceğinin en büyük işareti.

Binlerce insanın katledilmesinin dışında BARONLAR ve AMERİKA, Mısır'da "İslami dil kullanılmaması ve Müslümanların sandık dışına itilmesi" konusunda anlaşmış görünüyor! Arap aleminin kalesi olan Mısır'da bu anlaşma tutar ve Müslüman Kardeşler ZORLA tasfiye olursa, ardında bir de TERÖRİST damgası yerse sırada Türkiye var demektir!

Enerji yollarının kontrolü ve paylaşımında İngiltere-Musevi aileler ve Avrupa, Amerika ile mücadele ederken biri sanki alçak bir sesle "Siz savaşırken aradan Müslümanlar ve özellikle Türkiye sıyrılacak!" demiş gibi bir hal var! Ve sanki tarihi mücadeleye ANKARA nedeniyle ara verilmiş gibi!

Bu nedenle Mısır'da Mursi'ye doping çıkmış atlet muamelesi yapıyorlar! Sandıkla da gelsen "gizli ajandan var!" diye çıkışıyorlar! 5 yaşındaki bir çocuğu bile kandıramayacakları için aralıksız gözaltı süresini uzatıyorlar!

Mursi vatan haini!

Erdoğan diktatör!

Dünya genelinde ellerindeki medya ile yerleştirmeye çalıştıkları ALGI bu!

Peki onlarca lideri devirmiş olan BARONLAR ve Amerika içeride ne yapmak istiyor?

Dertleri ne? Ve nasıl yapacaklar?

Bu sorular sorulmuyor!

Asıl mesele bu! Gerisi teferruat!

Gezi'de başlayan ve söylenildiği gibi MASUM olmayan gösterilerin tek amacı ERDOĞAN'dan kurtulmaktı!

Bu ne demek!

Bu, şu demek; Mücadele eden İKİ GÜCÜN Erdoğan'ı tasfiye etmek için anlaşması demek! Aralarındaki kavgaya bir süre ara vermesi demek! Önce Ankara'yı halledelim, sonra kaldığımız yerden devam ederiz demek! Daha da önemlisi Türkiye'yi kolay lokma sanmaları demek!

Türkiye hep bu iki gücün güdümünde kaldı! Hangisinin gücü ötekine yettiyse onun adamlarının yolu açıldı! Köşk seçimleri de bu nedenle, yani sadece TÜRKLER tarafından karar verilemediği için, sancılı oldu! Hep karışmak istediler! Suyu bulandırmak istediler! Çoğunda da başarılı oldular!

Siyasi partiler farklı mı?

Elbette hayır! Kasetle kimin getirdiğini bilmediğimiz Kemal Bey, dün bir grup gazeteciyle kalkıp IRAK'a gitti! Maliki ile görüşmek üzere Bağdat'a uçtu! Daha önce Esad'a giden CHP ne yapmak istiyordu? Ve bu ziyaretle ne demek istiyordu?

Deniz Bey'in başında olduğu CHP, Gezi'de asla ve kat'a göstericilere destek vermeyecekken, asla Maliki'ye gitmeyecekken, Esad'la dirsek temasında bulunmayacakken Kemal Bey'in CHP'sinin yaptıklarının bir açıklaması olmalı! VAR!

PKK'ının bitişini, barışın gelmesini, daha da önemlisi Kuzey Irak'ın Ankara'ya akmasını eleştiremediği için, açıkça karşı çıkamadığı için önce Esad'a ardından Maliki'ye gidildi!

Kırıcı olmak istemem ama Kemal Bey'in bunları kendi inisiyatifiyle yaptığına inanmıyorum! Kasetle Deniz Bey'i götüren akıl CHP'yi tamamen İNGİLTERE frekansına hapsetmiş durumda!

Tabii sözünü ettiğim kişiler ortada yok!

Gözle görülmez! Nişantaşı'nda kolkola gezen ve fotoğraf veren insanları da suçlamak istemem! Ama politikalara baktığınızda bunları ortaya çıkarabilirsiniz! CHP'nin Şİİ kardeşliğine katkı yapmak ya da asıl "O sorunu isteyen biziz!" demek için yola çıkmadığını hepimiz biliyoruz!

CHP şu an Ankara'nın, yani Türkiye'nin, çıkarlarının karşısında tutum izliyor!

Büyüyen Türkiye ve Erdoğan durdurulamaz! Bunu biliyorlar! Enerji ile buluşan, terörü bitiren, cari açığı sonlandıran Ankara büyük tehlike! Ne yapıp edip bu rüzgarı kesmek için çırpınıyorlar!

Kürt'üyle Türk'üyle büyüyen Türkiye, enerji ile buluşan milletin önünde kimse duramaz! Bu nedenle İNGİLTERE rahatsız! Musevi aileler rahatsız!

Ankara'nın durmadan ilerlemesinden Obama rahatsız!

Çünkü Ankara Ortadoğu'da bir oyun kurup başarıyla sonlandırdı mı karşı tarafın psikolojik üstünlüğü tamamen biter! Sıkıntı bu!

Kürt sorununu çözen bir Türkiye bölgenin her yerinde aranan bir aktör olur! Bu, hem ipi dışarıda olan SULTANLARIN, ŞEYHLERİN hem de BATI'nın çıkarlarının tehlikede olduğu anlamına gelir!

"KARIŞTIR SAVAŞTIR" politikasının iflası demektir! Ortak tarih, dil ve akrabalık hatırlanırsa BARONLARIN bileti kesilir!
Olay bu!

Son viraja girildiğinin onlar da farkında!

Mart'taki seçimlere kadar Erdoğan'a fatura kesmek isteyecekler! Bu nedenle AK Parti seçmeni tanımlaması dışında kalan HERKES birleşmiş durumda! Arkalarında BARONLAR var! İngiltere Avrupa var
Karşıdaki CEPHE bu!

Büyük Türkiye'yi önlemek için büyük düşünen ve büyük ülke hayali kuran Erdoğan hedefte! Partisi değil! Çünkü amaçları Erdoğan'ı götürüp MUTEDİL birini getirmek! İddiasız ve önce BATI'ya kulak veren birini!

Hep bundan kaybetmedik mi! Biz olamadığımız için yenilmedik mi?

"Ne derler?" diye düşündüğümüz için geri durmadık mı?

Türkler çok uzun zaman sonra bir OYUN kurup finale gidiyorlar!

Dillendirilmeyen ve içeride oluşturulan koalisyonun derdi bu! Daha doğrusu onlara verilen görev bu! SANDIKTAN çıkamayan CHP de ayak oyunlarıyla gelme derdinde
!
Bu nedenle Van'a, Hakkari'ye gitmeden Şam'a ve Bağdat'a gitti! Roller dağıtıldı çünkü! Öyle bir maç oynayacağız ki HAKEM yok! Bir yanda millet, bir yanda ipi dışarıda olanlar!
Çok zor olacak!

Ama Türkler'in Mısır'da yaptıklarını duyunca içime su serpildi! Korkularında haklılar! Ama yenilecekler!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız