Allah'a muhalif partiden promosyon seccade

Allah'a muhalif partiden promosyon seccade

O dağıttınız seccadede önce müslümanlara badem IQ'lu diyen tövbe etsin!

Bize bu geceyi yazmak düşerdi, Kadir Gecesinin alnından dökülen ayetleri hatırlatan rabbi secde kıyısına çekilip anmak düşerdi. Oltayı deryaya salıp günah denizini kurutan gözyaşlarımızı liğme liğme edip susmak düşerdi.

Lakin ben darbeye secde edip seccadesini promosyon olarak kullanan oy sandığını son anda kıbleye çevirip çevirdiği dolaplara örtü arayan bir partinin ne yapmaya çalıştığını yazacağım.

Secde sarrafı değilim samimiyet testi Allah'a aittir fakat oyla yırtınıp hu'yu oklayan bir partinin seçim tüccarlığını görmemek için de kör olmak lazım.

Chp tek partili dönemde yaptığı din katliamını bugün daha estetik ve romantik promosyonlarla unutturmaya çalışıyor gülüyoruz.

Önce çarşaflı kadınları toplayıp kamera önünde rozetliyor sonra çağdaş kokoşlarına yırttırıyor. Klavyemi adıyla kirtletmeyeceğim terbiyesizliğin milletvekili bir adam da "30 saat dersin 10 saati, Peygamberimizin Hayatı ve dini bilgilerden oluşuyor. Peki, millet aya giderken biz ne yapacağız? Bu eğitim sistemi ile ancak amele yetiştirebiliriz" diyor.

Bir milletvekili, ümmetvekili peygamberin hayatını öğrenen çocukları amele diye itham ediyor. Hangi Parti Chp. Seçim öncesi Ayasofyayı biz açtıracağız diyen mi ararsın, başörtüsü sorununu biz çözeceğiz deyip fahişe örtüsü olduğu söyleyen yırtıcı hatunlar mı ararsın..

Gezi olaylarında müftü karısıyım diye ciyaklayan kadının şalvar alerjisini provokotörlükle kaşımasına çanak tutan bir partinin seccade dağıtması .. Hah ha kim inanır, secde sazanlığı size ait ama secdeyi oy sandığı olarak gören zihniyete kahkaha atma keyfi de bize ait.

Benim söylemeye çalıştığım da bu. Sadece ahiret ve ölüm fenomeni olarak uzatmalı uhrevi işler silsilesini devam ettirmek için algılanan dini, her zihne her ruha taşımak taşeron bir chp algısıyla değil irfan sahibi insanlarla sağlanabilir.

Benim dedem de abdest birikimcisiydi, ninem secde de uyurdu ayakları,sadece muhit dindarlığına özgü İzmir vecizi olarak kalacak. İzmir'de dağıtılan seccade din açılımını değil dine muhalif bir partinin seçim öncesi iktidar olma niyazının promosyon halini yansıtıyor. İster bir aylığına iftar partisi ol, ister seccade dağıt iktidar duası dilen bu millet salyangoz satıcılarının tezgahını toplatacak derecede uyandı. Geç kaldınız.

İlla seccade dağıtacağım biz de dindarız kardeşimm ayakları çekmek istiyorsanız müslümanlara badem IQ 'lu diyen zeka siftahı gerçekleşmemiş sarışına dağıttınız seccadede tövbe ettirin. Bak daha yaratıcı bir şov. Kimbilir belki tutar..

Esra Elönü
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız