MODERN TIP SEMBOLÜ

MODERN TIP SEMBOLÜ

Görüldüğü üzere bir asaya sarılan iki yılan ve iki kanat onu uçuruyor .

Asa sembolü Hz.Süleyman'ın cinlere hükmetiği asadır. Yani asa insanların cinlere hükmetme gücünü sembolize eder.Bu güçler insanın bedensiz cinlerden vücut sahibi olması hasabiyle sahip olduğu melekelerdir. Bu melekeler insanın çok müthiş bir biyoenerji reaktörüne dönüşmesini ve bir rüzgar gibi cinleri savurma gücü olmasını salar .Tıpkı süleymanın asası gibi insan ruhsal gelişimini zirveye erdirdinde onların aleminde süleymanın rüzgarlara hükmedişi gibi oların rüzgarlarınada hükmeder.Bazen okadar şiddetli güce erişen insanlar olurki onları yakmakta kavurabilmektedir. İşte asa bizdeki rahmani melekeleri güçleri sembolize eder. Yani bizim bedenimizi cesedimizi.

Bu asaya yani bedenimizi saran bu yılanlar modern tıbbın bizi tedavi ediyorum idasında olan bazı ilaçlarla bizi yılan gibi her yönden sarıp sarmalayıp zorla zerhirlemesi olayıdır. Yani civalı mecburi aşılar,civalı diş dolguları,aspartamlı şuruplar,aliminyumlu mide ilaçları,nikelli demir ilaçları ,triptofanlı ilaçlar,domuz jelatinli kapsüller gibi seçme şansımızın olmadı neydi belirsiz ilaçlar.


İnsana bebeklikten itibaren verilen yüzlerce çeşit tıbbi zehhir onu yaş ilerledikçe hantal bir zombiye çevirir. Beynin miyelin kılıflarını soyar tüm melekelerini dumura uratır. Ortaya arif olup her olayı yüzlerce bakış açısıyla deyerlendireceğine sonrada dorudürüst bir tedbir alacağına duyguları ile hareket eden bir man kafalı hipiye çevirirler. Duyguları ile diledikleri gibi oynayıp yönlendiriler.

muasır medeniyet,çadaşlık ,hak ,eşitlik,kardeşlik nirivana,aydınlanma ,indigo çocuk,ışık dost,yüce muhterem azam,
gazı vere vere bunları uçururda uçururlar. Okadar cidi bir manuplasyon ve beyin yıkama işlerki bunlar sistemin gönüllü hiç sorgulamayan köleleri olmuş yüksek medeniyet ve cadaşlık vadiyle uyuşturulup uçurulmuşta uçurulmuştur.

Bu yılanları dost edinip klavuz edinen onlarla beraber uçuşa geçen cesetler görüldüğü üzere tam şeytanın kucana konup cinsel organına oturmuştur ...

Heralde günümüzde bunların yerleri çok rahat olacak hiç kıpırdamadan diyer insanların hatta kundaktaki kendi beklerinin bile zehirlenmesine bu sistemle ömür boyu sömürülüp ,köleleştirilmesine ve delirtilmesine göz yumaktalar...
Kimileri ise Kuran-ı Kerim'i brakıp şeytani öretileri sapıklıkları biddatleri yaymaya devam etmektedirler...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız