İLUMİNATİNİN BİZE HER FIRSATTA ALİMİNYUMUN YEDİRMESİNİN SEBEBİ

İLUMİNATİNİN BİZE HER FIRSATTA ALİMİNYUMUN YEDİRMESİNİN SEBEBİ

Öncelikle bu yazıyı hakkı ile anlamak beli bir ölçüfe ön bilgiye sahip olmayı gerektirir. Gerekli ön bilgiyi sayazımızın yorum kısmındaki paylaşım linklerini bir bir okuyarak edindikten sonra bu yazıyı birkez daha okumanızı tavsiye ederim.

Çok ekstrem bir konu üzerinde yetersiz bilgi sahibi olunması sebebiyle idrak edememesi ve redederekte cidi bir hakikatten mahrum kalmanızı istemem.

Sayfamızı takip edenler artık iluminati örgütünün şeytanın başkanlığında cinler ve ifritlerden oluşan bir üst yapının varlını anlamışsınızdır.Elbeteki bunların dünya üzerindeki bazı kuklaları olan insanların marifeti ile dünya politikalarına yön verdiklerini.Bunların marifeti ile birbirinden alakasız gibi görünen Masonluk ,Çarşı grubu, Mevlanacılar,Feministçiler, Çağdaş yaşamı destekleme derneği gibi yüzlerce seküler hümanist(insan şeytanlar) topluluklarının kurmuşlardır. Bu grupların marifeti ilede devlet otoritesinde lobicilik ve baskı ile çoğunluk müslüman olan halk üzerinde haksız bir tahaküm kurmaktadırlar.Çeşitli dalaverelerle dinini yaşamaya çalışanlara zülmetmekte.Koydukları saçmasapan kuralalarlada ibadeti zorlaştırmaktadırlar.Hak olan İslama gerçek aydınlanmaya Müslümanlığa her fırsatta çeşitli bozuk fikirler söylem ve idiolojiler uydurarak ifsat etmeye çalıştıklarını görüyoruz.

Gezi olayları esnasında ilıminatinin iç ve dış odaklarının topyekün bir organizasyonla olan üstü bir planlama ile neredeyse hükümeti devireceklerdi. . Bu müthiş organizasyon eş güdümlü olarak medya kanalları olan CNN marifeti ile manuple edildi.Gene başı binbir gece kepazeliklerini,muhteşem gavatlıkları,Ayşegün harika dünyası , Bihterin sosis fabrikası gibi seksomanyak dizileri çeviren İluminati kuklaları çekmişti.

Peki amma cinler bunca insanı böylesine bir güçle nasıl kukla gibi elerinde oynatabiliyor .Bu kimseler önlerinde duran apaçık gerçekten bukadar nasıl uzaktırlar.

Öncelikle belirtelimki ileri derecede etkin bir rol üslenmiş ve makam sahibi olmuş iluminati kuklaları ekseryası çök özenle seçilip yetiştirilmiştir.Bunlar çoğunlukla kaçırılan çocuklardır. Bunlar büyüyene dek islamı düşman beletecek söylemlerle beyinleri yıkandığı gibi ,onlarcada dinden nefret etirecek ,tecavüz,dayak , gibi tahayül edilmez uygulamalara maruz brakılırlar. Böylece makam sahibi odlunda imana gelip tövbe etme ihtimalleri de elemine edilmiş olur. Çünki her insanın hatadan dönme şansı vardır. Bu tür seküler hümanist düşüncede gruplara ve derneklere girmişseniz iyi bilinki ciddi derece Aliminyum ile sizi zehirlemekle işe başlayacaklardır.İçtiniz çaya,suya yemeğe zehir katarlar. Aliminyum silikat adındaki bu madde kokusuz ve tatsızdır. tespitide mümkün değildir. Ancak o gruba girdikten sonra hafıza kayıpları ve kişilik değişimi olmuşsa zehirlendinizin kanıtı olabilir.
Malum normal halkada bu zehiri tuz marifeti ile ,arıtıcılardaki zeolit (Aliminyum silikat) mineralive aliminyumlu asitli kuyu kola ve neşrubatlar vasıtası ie vermekteler. Ha unutmadan bide uçaklardan havaya sıkılan aliminyum içeren chemtral var bide.

Peki neden illa ki her fırsatta aliminyum.

Cevap kısaca Cinler insanlara daha rahat tesir edebilmesi içindir.

Peki nasıl oluyor bu iş.

Önce hayalinizdeki cin tasvirlerini bir kenara atın ve şu noktadan yaklaşın. Onlar bin yıldan fazla yaşayan varlıklar ve çok hızlı hareket ederler. İnsanlardanda önce varolan canlılar.
Yani bu demektirki teknolojik bakımdan çok ileri bilgi birikimleri var. Filmlerde görmüşsinizdir tıpkı uzaylıların yaşadığı hayata benzer bir seviyedeler. Bunlar Skaler alanda bizden bir üst boyuta neredeyse bizle tesire girmeden yaşayan varlıklar. Fakat bizi diledikleri zaman görüyorlar manevi bir engele karşılaşmazlarsa.

Aliminyumsa bildiniz üzere antenerde kulanılan ve radyo sinyaleri fgibi elektromanyetik sinyaler içekebilen bir elementtir. Yani insan bedeninde nekadar fazla aliminyum birikirse dokularımız okadar sinyal absorbe edici hale geçer. Telegram H:A.R.R.B . gibi insasani elektromanyetik beyin yıkalamarına daha rahat yakalanacamız gibi cinlerin tesirinede rahat yakalanırız. Cinlerde elektomanyetik sinyaler oluşturarak sinir sisteminize ve dokularınıza tesir gösterebilirler. Mesela beyne sürekli yerleşen bir cini beynin sürekli fazla ısınmasına ve sizin çok düşük bir seviyede çimildemeler hisetmenize o bölgede sürekli başarısı va tutulma hisetmenize neden olabilirler. Aynı radyasyon gibi tesir gösterirler. Bu etki dokuda sinyal absorbe ediçi olan aliminyum konsantrasyonu artıkça tesirin şiddetide artar.


Yani günümüzde aktif bir iluminati kuklası olmuş siyasini sanatçının tamamında cidi aliminyum toksitisesi odlunu çok rahat söyleyebiliriz. Bunlar artık tamamen içi boş hurma kütüklerine dönmüşler ve aynen kukla gibi ona tesir ile vazifeli ifritin kontrolündeler.
Bazı anatçıları sahne arkasında gözlemleyebilseiniz onların bitik bir halde sahne arkasına gelip sahneye çıkınca içine şeytan girmiş gibi birden müthiş bir performans sergilediklerine şahit olursunuz. Onlarrın sahne önündeki ışıltılı hayatı sizi aldatmasın .Birçoğu verdiği demeçlerde sahne arkasındaki hayatın hiçte öyle masumane olmadığını defalarca dile getirmişlerdir.


Sizin beklide iyi niyetle o anki haleti ruhiyeniz ,yetersiz bilgi sahibi oluşunuz ve gençlik heycanı ile katılmış oldunuz masumane gözüken fakat finansmanının nerden geldiği belirsiz seküler hümanis gruplar ,Bedava yaz okulları yaz kampları dernekler sizi itraz etmeyeceniz gönlünüze hoş gelen işlerle meşkul edeip devamlı katılımınızı sağlarken ilk iş olarak sizi konsantre aliminyumla ağır metallerle zehirlemekten başlarlar. Böylece tanrı lobunun tüm beyin bölümlerini denetleyip en doru hareketi seçip bilince yansıtı mekanizmayı bizim vicdanın sesi olarak bildimiz melekenizi beyninizi hasara uratıp lobları tanrı lobu eşgüdümünden çıkararak yapay bir kişilik bölünmesi salayarak sizi beyaz önlüklü mason moduna sokarlar. ( ki bu tabir size verilen madenin beyazlından kinayedir) Artık size diledikleri bozuk felsefeyi rahatça empoze edebilirler çünkü beyin her anlatılan şeye inanacak mottadır çünkü ana realite denetmeni olan tanrı lobu (vicdanınız) devre dışıdır.
Kıvama geldiniz ölçüde sizi ssınıflayıp kukla gibi yatkın oldunuz işte kulanmayı denerler.
Çünkü bu organizasyonların esas sahibi şeytan ve cinnilerdir. Ve zaten onlar için sizin canınınzın pekte bir kıymeti yoktur.

Şeytan dinen hafife aldınız bazı işlerden dolayı Allah ‘tan sizin üzerinizde belli ölçüde tesir için ruhsat almıştır . Bunlar 7 gün boyunca hiç tövbe etmemek, elbisenize idrar sıçratmak,namaz kılmamak, Kuran-ı Kerim’de “De ki “emriyle yani Allah’ın başlayan kulum bana bu duayı yap denen ayetleri okumamak .nas felak sürelerini okumamak ,besmelesiz yemek yemek ,besmelesiz iş yapmak,
Kadınlar içinse en mühümü . baş açık ,açık saçık bir elbise ile sokağa çıkıp diyer erkekleri şehvete getirmek (ki bu durumda melekler eve gelene kadar ve erkekler onun hayalini unutana kadar lanet ederler ve cinlerden o kadını korumazlar.

Gezi parkı olayını yorumlayan birçok kişi “en etkinleri kadınlardı ağza alınmaycak küfürler edip ilkinde onlar kavga çıkarıyorlardı çok enteresan. Deini duymuşsunuzdur. Çünkü en geniş yetkiyi kadınlar üzerinde almıştır şeytan. Mesela kadının rahminde bir damar üzerinde tesir yetkisi vardır cinilrin . Manevi korumaların kalktığı zamanlarda o damar üzerinde tesir ile adetinizi uzatabilirler veya rahim arısısına neden olabilirler..
Bu gibi tıbında çare olmadığı sebebi bilinmeyen salık sorunlarınız varsa tövbe istifar euzu besmele nas felak ve mümünun süresi 97-98 ayetlerini okudunuzda bazen şaşırtıcı şekilde rahim arınızın geçtini yada adetinizin kısa sürdünü tecrübe edebilirsiniz.

Sonuç olarak denebilirki Hak din olan islamiyeten nekadar ayrı düşüp tezat işlere kalkışırsanız,bidatlere ve bozuk felsefelere meyledersniz okadar bataklığa sürüklendinizi şeytanların kademeli olarak kuklaları olmaya yatkın hale geldinizi bilmelisiniz.
Ya Allah’ın kulusunuz yada Şeytanın kuklasısınız.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız