İLUMİNATİNİN BEYİN SULANDIRAN KOLESTEROL HAPLARI.

İLUMİNATİNİN BEYİN SULANDIRAN KOLESTEROL HAPLARI.


Kolesterol vücutta yapı taşı olarak kulanılan ve en kuvetli antioksidan özellikte olan maddedir. Vücuta tüm hormonların sentezinde özelikle cinsel hormonların sentezinde kullanılır ve kolesterolü yüksek erkeklerde sperm sayısı ve canlılığının daha yüksek olduğu gözlenirken kadınlarda adet görmenin daha sıkıntısız geçtiği tespit edilmiştir.
Bir nevi çimento torbaları na benzetebiliriz kolesterolü gerekli yere gitinde paketi açılır sulandırılır kumu katılır ve binalar gökdelenler nükleer santraller yapılır.

Beyinse etin on katı kolesterol içeren adeta tuzlu suyu saymasak geri kalan kuru madenin ekserisi kolesterol denebilir. Çünkü beyinde yalıtım yapan ve elektrik kaçaklarını kayıplarını önlemekle görevli miyelin kılıfları saf kolesteroldendir. Beyin eskiden sabit varsayılır hiç yapım yıkımın olmadığı düşünülürdü bugünse araştırmalar göstermiştiri ki beyin nöroplastik bir yapıdır yani entelektüğelimiz artıkça beyni yoğun olarak kulanımımmız deneyimlerimiz artıkça yeniden düzenlemeler oluştu bir kısım sinir yolları kapanıp başkalarının açıldı bulunmuştur. Şimdi siz kolesterol hapını verip adamı sıfır kolesterol yaptınız buda beyinde miyelin kılıfı bozuldunda yapılmayacağını veya yapıma göre yıkımın kat kat artacaını böylece kişinin giderek beyin hasarları demanslar yaşayacaını kestirmek için doktor olmaya gerek yok sanırım. Kolesterolü azalan beyinde geriye kalan tuzlu sudan başka ne olabilir.. İşte iluminati bu kolesterol yalanını atmıştır ve birçok istatistik yalanı ile doktorlarıda manuple ederek yıllarca halkın beynini sulandıran zehirleri halka yutturmuştur. Öyleki herkezin ilerleyen yaşlarında ve birçok hastlıkta kolesterolü yükseldinden hepsininde bu hapların yazıldını düşünürsek halkın beklide ekseryası ileriki yaşlarda bu zehirlere maruz kalmaları kaçınılmazdır. Buda melekelerini yitiren görmüş geçirmiş hayat tecrubesi olan yaşlıların genç nesile doruyu aktarmaları için gereken akli muhakemelerinin bozulmasına neden olacaktır. Yani iluminati toplumsal çöküşün önünde duran dedelerimizin nenelerimizi erken bunatmaya ve öldürmeye toplum dışına itmeye çalışmaktadır. Böylece tecrübesiz gençleri daha kolay alarına düşürebilecek ve diledikleri sapık felsefeleri dejenere hayat biçimlerini empoze edebileceklerdir.


Son araştırmalara göre ileri yaşta kolesterolü yüksek olanların daha çok yaşadı ,kolesterolü olmayanlarınsa erken yaşta öldüğü tespit edilmiştir. Elbet ölecektir çünkü bir binanın çimantosunu çaldınız sürece o bina birgün çökecektir.

*********************************************

Kolesterol İlaç Şirketlerinin Yalanı mı?
Dünyaca ünlü kolesterol uzmanı Philippe Even, "kötü kolesterol"ün ilaç endüstrisinin ürettiği bir yalan olduğunu iddia etti. İlaç şirketlerinin son 15 yılda "kolesterol yalan"ı ile 300 milyar dolar kazandığı belirtildi.
14 Şubat 2013 Perşembe 20:59


"Kolesterol sanıldığı gibi öldürücü değil, damarları tıkamıyor", "Kötü kolesterol ilaç endüstrisinin ürettiği bir yalan."

Bu ifadeler Fransa ve dünyanın en ünlü kolesterol uzmanlarından biri olarak gösterilen Profesör Philippe Even'e ait.

Ntvmsnbc’den Kayhan KARACA’nın haberine göre; Even'in, 21 Şubat'ta Fransa'da piyasaya çıkacak "Kolesterol Hakkında Gerçek" adlı kitabı daha şimdiden büyük tartışma ve şaşkınlık yaratmış durumda.

Zira Even, kitabında, kolesterolün kesinlikle sanıldığı gibi insan sağlığı için zararlı olmadığını, damarları tıkamadığını, kalıtsal ve aşırı olanları dışındakilerin ölüme yol açmadığını tam tersine vücüt için kesinlikle gerekli olduğunu savunuyor.

'KÖTÜ KOLESTEROL' KAVRAMI YOK
Fransız profesör kötü kolesterol diye bir kavramın olmadığını da söylüyor. Profesör Even'e göre, kötü kolesterol ilaç endüstrisinin yarattığı bir yalandan başka bir şey değil.

Profesör Even kolesterol düşürücü olarak kullanılan ve statin olarak tanınan hapların da vücüt için yaşamsal öneme sahip olan kolesterol üretimini engellediğini ve bu nedenle yüksek dozda alınması halinde bünye için olumsuz sonuçlara yol açacağını belirtiyor.

'İLAÇ ŞİRKETLERİ İÇİN ÇALIŞIYORLAR'
Dev ilaç firmaları ve laboratuarları kolesterol konusunda yalan söylemekle suçlayan Profesör Even, kolesterol düşürücü ilaçlar sayesinde ilaç endüstrisinin son 15 yılda 300 milyar dolar kazandığını söylüyor. Fransız uzman, kolesterolün zararları üzerine bilimsel makalelere imza atan bilim insanlarının da "ilaç endüstrisi hesabına çalıştıklarını" iddia ediyor.

'BU ADAM YA ÇILGIN YA DA...'
Profesör Even'in ifadelerini bu haftaki sayısında kapağına taşıyan Fransız Le Nouvel Observateur dergisi, konu hakkında "Bu adam ya bir çılgın ya da tüm ilaç tarihinin en büyük teşhis hatasıyla karşı karşıyayız" yorumunda bulundu.

Geçmişte Fransa'nın en ünlü tıp fakültesi olarak bilinen Necker'de yıllar boyu dekanlık yapmış olan Profesör Even, şu anda Necker Tıp Enstitüsü'nü yönetiyor.

'KOLESTEROL ŞÜPHECİLERİ'
Kolesterolün sağlığa zararlı olmadığı tezi sadece Profesör Even'e tarafından değil dünya genelinde ilaç endüstrisinden bağımsız çalışan çok sayıda bilim insanı tarafından savunuluyor. Bu bilim insanları 2002 yılında "Kolesterol Şüphecileri" (Thincs) adı altında dünya genelinde bir şebeke oluşturmuştu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız