İLUMİNATİ KUKLALARI MAKYAJLI EŞKİYALAR

İLUMİNATİ KUKLALARI MAKYAJLI EŞKİYALAR


İnsan hayatı boyunca deneyimlediği şeylerin toplamının oluşturduğu şuur altı gerilimlerinin deşarjı ile gerçekleşen haz için yaptığı davranışlarla kişiliğine özgü hareketler sergiler ve seçimlerini bu arşivine göre yapar.

Şuur altı ilerde kulanabilmek için hiçbir bilgiyi atlamadan sınıflar ve kaydeder. Araştırmalar göstermiştirki bu kaydedilme esnasında geçmişte gerçekmi hayalmi ayırtına varmdan kaydedildiği kişinin bir yıl önce televizyonda gördünü hafızasında gerçekten yaşanmış olarak kaydetiği bulunmuş.
Bu durumda bizim televizyonda izledimiz diziler bir müddet sonra içseleşip bilinç altımızda
yerleşerek ileriki hayatımızda bize gerilim olarak yansımakta belkide doru olmayan hareketler yapmamız konusunda güdülemektedir.

İşte Şeytani propaganda bu mekanizmayı kulanmak adına birbiri ardınca aslında iflas etiği pekte bir gelir elde edilmediği dizilerle gençliğimizi ifsada çalışmaktadır. Binbir gece kepazelikleri, Muhteşem gavatlıklar, Ayşegülün harika dünyası gibi ustaca hazırlanmış şeytani senaryonun sizin çocuklarınızı kendileri gibi gavat,denyo,aşifte yapmak için Makyajlı Eşkiyalarca oynanıp sergilenmesinden ibarettir.

Gezi parkındada aktif rol alan bu iluminati kuklaları makyajlı eşkiyaları ülkeyi 14 ağaç için savaş alanına çevirmekten çekinmediler. Fareli köyün kavalcıları gibi çocuklarınızı meydanlara doldurdular. Meşru düzene ayaklanan anarşistlere cevirdiler.

Hata karısı 80 milyonun önünde bir başka erkekle yiyişirken sesi çıkmayan godoş karekterlinin 14 ağaç uruna birden erkek olmaya karar verdini gördük. Ki aynı kadrodan bir kadınsa amelyatla "erkek" olmuş bitane kızarkadaşı bile edinmişti. Yani bunların garabetleri seksomanyak senaryolari bitmek bilmiyor. Her dizide bir sapıklık her dizide bir seksomanyaklık var. Dünyaya adaleti kanunu getiren ve yabancı azınlıkların bile hukukunu teminat altına alan Kanuni Sultan Süleyman gibi kalbi dosdoru bir dehayı saraydan çıkmayan kafayı kadınlarla bozmuş devletiyse Hürrem idare ediyormuş gibi gösteren bu zümrenin neye düşman oldukları bu diziden ortaya çıkıyor. Kanuna, nizama,adalete,dine Türk ananesi örf ve adetlerine hak olan ne varsa karşılar. Tıpkı şeytan gibiler.Şeytanın Türkiye eş başkanlığını devralmışlar vesveselerini cin olsalar gizliden verecekler olmadıkları için cinlik yapop televizyondan veren Nas Süresinde bahsi geçen insan şeytanlar bunlar.

Size vakit geçirmek için bu dizileri izliyorum olarak düşünebilirsiniz. Amma şuur altınız onları dizi olarak kaydetmiyor. Saatlerce postmodern beyin yıkamasına maruz kalıyorsunuz .
gözlerinizi kapayıp sadece dizinin seslendirmesini dinlerseniz bazı sahnelerde konuşmuyor sanki sevişiyorlar gibi seslendirildiklerini göreceksiniz.


İşte sizin toplumsal zaaflarınızı kullanıp makyajlı güzel elbiseleriyle karşınıza çıkan bu eşkiyaların beyinleri kalpleri kapkaranlık . ruhlarını şeytana satan Türkiye’nin iluminati kuklaları bunlar
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız