ESKİ BİR İNGİLİZ CASUSLIK OYUNU

ESKİ BİR İNGİLİZ CASUSLIK OYUNU

TOP SECRET :KOD ADI İNDİGO OPERASYONU

civalı aşılarla artık her doğan bebeğe beyin travması geçirtip daha o yaşta tanrı lobunun ana yönetici mekanizmalarından baımsız kişilik bölünmelerine uratıyorlar.

Malum gıda katkıları ile insanımıın melekeleri dumura uratıldı.
Bu zehirler insanın hakikat zihni üzerinde tamir edilmez gedikler açıyor. Artık insanlar "ARİF" değil MARUL" oldular.

Hakikatleri görmek yerine duyguları ile hareket eder oldular.

Bu civa ile zehirlenen ve kendi iç zihin seslerini ulu orta konuşan hiperaktif kişilik sergileyen çocuklara "İNDİGO ÇOCUKLAR"
diyorlar. Bu hindistanda ingiliz sömürgelerinin İndigo kumaş boyası üretimi için binlerce tanrıya tapan kölelerini tek bir ana şablon üzerinden köleleştirme politikası esnasında onlar için kulandıkları tabirdir. Kölelerine "İndigo Boy" derlerdi.

İndigo çocuk tabiride şeytanın köleleştirebileceği bozuk kafalı insanları tabir eder esasen.

İngilizlerin bu stratejik siyaseti bugün onların gizli casus eyitimlerinde kullandıkları herhangi bir toplum üzerinde ki bu dinleri ırkları farketmez köleleştirme için kullandıkları bir taktiktir.

Tahakum altına alacakları topluma bazı öretiler sunan casuslar sokarlar. Bunlar REİKİCİLER,YENİ ÇAĞ DOSLARI,UFOCULAR
TRANSANDAL MEDİTASYONCULARDIR.

Bu bizde yaklaşık olarak 1995 yıllarında başlandı. Yani casus kadroların yerleşip etrafında mürit toplaması.

Bu yeni çağ misyonu adı altında sürdürülen ve birçok yan tahliye odakları olan öreti günümüz şeytanlarının cinlerin dinidir..

Bizim islami anlayımış olan Allah kavramı onlarda "ışık " olarak
inanılır. Şeytanın Yahudilerdeki adı olan "Nuru Ziya"(ışığı çok şiddetli olan,nuru çok ziyade) onların tanrısıdır.

Yani şeytan şeytani kadrosuna kendi suretinin dışında cinleri ışık şeklinde görünerek manuple edip bazı isteklerde bulunur.

İşte bu öreti ile ingiliz sömürge taktiği iç içe oldundan ingilizlerin politikaları ile yaptıkları gene şeytana dizmettir.

İngilizler Druyit rahiplerinc(şeytanlarla işbirlikçilik eden) yönetilen bir ulustur .

Ülkemizde yerleşmiş ve bize ışığa tapmamız gerektini anlatan bu kişiler ya casustur yadaonların ağına düşen kimselerdir.

Işığa tapan biri elbeteki şeytanın ona bu kılıkta görünüp "GEZİ EYLEMİNE KATIL" emriyle kandırması muhtemeldir.

Özetle bu tezgahla kapılan ergen gençler ideolojik eyitim verirken bunların yeterli seviyede beyni ana işleteç olan vicdan lobu olan tanrı lobunu çalışmaz haldeyse tespit edilirler.

Şöyle düşünün insan zihninin hiç bir referans noktası yarsa onu aynen bir şifrelenmemiş vürüs koruması olmayan bilgisayar gibi hacklemek kolaydır . Bu İndigo çocuklarda daha sonra çeşitli burslar ile çeşitli yerlerde akademik eğitime tabi tutulurlar.

Birden bire ani bir patlama ile kısa sürede yüzlerce dizinin çevrildi ülkemizde çekim ekipleri ve oyuncuları işte ekserya bu çocuklardır.

İluminati okadar büyük bir organizasyondurki ingiliz enterjansı CFR' MOSSAT sadece bir hücresidir.

Dünyadaki bilinen tüm İluminati hücreleri eş güdümlü mithiş bir organizasyon ,lojistik ,finansal destekle "GEZİ PARKI" olaylarını gerçekleştirdi. Mesela bir yabancı kadının park eylemlerini yönlendirdini ve orya gitme polis tuza deyip insanları geri çektiklerini gördük. Bilmem nereden 600 pizza sparişi Divan otelinde 2000 sedye ve sınırsız tıbi ilaç stou. gibi . CNN ve diyer Tivilerin daha eylem başlamadan ülkemize 300 savaş muhabiri görevlendirmesi gibi .

İngiliz Druit rahipleri şeytanla anlaştıklarından bu işten Türkiye'yi sömürgeleri yapacaklar. Gelecekte gerçekleşeceği tespit edilen küresel souma ve buzul çağı İngiltereyi antartikaya çevirceğinden Türkiyeyi ikinci vatanları olarak görüyorlar.

Özetle bugün İSLAM dini ile alakasız nekadar öreti biçimi varsa şeytanidir.Şöyle düşünün şeytaniler bir kurt sürüsü ve müslümanlar da başlarında yüzlerce korucunun oldu büyük bir sürü. Sürüden ayrılanı kurtlar kapıyor.Sizin Reiki,Transandantal Meditasyon,UFOculuk,Işık dostlu ilginiz şeytanların dikatini sizin üzerinize çekiyor ve ssizin daha çok sürüden ayrılmanız için saldırmalarına neden oluyor.Size musallat oluyor ve saptırmanız için herşeyi yapıyorlar.

Referanssız bir zihin olmadık sapıklıklara düşer. Referans Kuran-ı Kerim'dir.

Ayetler ile çelişen herşey yanlıştır. Şirk olan şeyler sizin eksik bilginiz ve hatalı bilgiler ile doldurulmuş zihniniz yüzünden o an size doru gözükebilir .

Mesela hindistanda ineye,maymuna,yılana,fareye,file, köpeğe ibneye tanrı olarak tapan insanlar var. Dikkat edin sizide ışığa ve Uzaylıya taptırmasınlar...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız