BOTOKS: Mimikleri yok etme operasyonu

BOTOKS: Mimikleri yok etme operasyonu

Allah insan yüzünü ifadelerle yarattı. İlk insan Hz. Adem'den bu yana hangi kültür, ırk olursa olsun yüz ifadeleri değişmez. Mimikler aynı tepkiyi verir. İnsanlığın ortak dilidir. Allah nurundan Adem'e üflediğinde, ilk bu dili kullandı Adem(as). Üflenen ruhla yaratılışının farkına vardığında, ilk verdiği mimik (konuştuğu dil)korku ve ağlama oldu. Bu yüzden Ademoğulları doğar doğmaz ağlar. Bu durum genlerimize psikolojik bir adet olarak kalmıştır. Duyguların, insan hislerinin yüze vurmasından o insanın iç hislerinin bir kısmı okunur. Bu ilmi bilenler iyi bir yüz okuyucusu olurlar.Bu yüzden istihbarat ajanları mimik eğitimi alırlar.

Şimdi gelelim bu konunun Şeytan'la ilişkisine;

"ALLAH İNSANI YARATTI VE ONA DERDİNİ ANLATMAYI VE ANLAMAYI ÖĞRETTİ.." Rahman /3,4

Günümüzde, özellikle kadınları, güzelleşmek uğruna, "mimiklerini" yok ettikleri estetik operasyonların arka planında ne var? İnsanlar, neden kendilerini robotlaştırmak ister?
Bugünün bilim adamları mimik ifadelerini robotlara uyarlıyor. Hayvanlarda mimik olmaz. Mimik insana has bir lisan ilmidir. Güzellik uğruna yapılan yüz estetikleri ve botox denen yüz gerdirmeleri mimik diline karşı bir şeytan üflemesidir. Bu tip işlemleri yaptıranların mimikleri sabitleniyor ve kasları, yüz ifadesini donuklaştırıyor. Botox yaptıranların tek mimiği, genelde şaşkın bir ifade oluyor. SİMA İLMİ, HARUT VE MARUT'TAN ÖĞRENİLENi İNSAN YÜZÜNDEKİ ŞİFRE İLE ALAKALI BİR İLİMDİR. Şeytan yüce ALLAH'ın yarattığı herşeyi tersine çevirmeye çalışıyor.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız