otpor illuminati işbirliği

İşte ülkemizde gösterileri organize eden OUROBOROS örgütünün logosu...

Logooda asıl plan aslında açıkça görülüyor.

İluminatinin küresel sermaye logosu olan piramit ve göz, Seküler hümanizmin aydınlanmacı kafası olan

güneş sembolü
ve tüm bu araçların nihayi şekilde kulanıldı ana plan olan kendi kuyrunu yiyen yılanla sembolize olmuş şeytani amaç...

İuminatinin kendi kuyrunu ısıran yılan sembolu ne ifade eder.
Yılanlara özgü bu kendi kuyrunu ısırma kendi kendini yeme davranışı yılanın uzun süreli bir açlığa karşı hayatta kalmak için kendi kendisini yemesi durumudur. ki bazen yılan buna ramen aç kalırsa kendini öldürene dek buna devam eder.

İluminatinin en büyük projesinin sembolü olarak seçilmiştir.
Projeleri tüm dünyadaki insanları böyle bir sosyokültürel ekonomik çıkmaza sokarak kendi kendilerini yiyie yiye ensonda açlıktan öldükleri bir dünya. Önce tüm gıdaları birkaç genetiği deiştirilmiş ekildinde bitmeyen tohumlara endeksleyip ardından bu bitkiler dışındaki tüm besin zincirini yoketmek. öyleki okyanuslara ballıkları öğüten devasal kıyma makinalarından tutup,orman yangınları, her nehrin kenarına musallat edilmiş zehirli atık salan fabrikalar. Havadan spreylenen berilyumlu aliminyumlu cemtrals ilaçlama. Berilyum bitkilerin gelişimini sınırlandırırken çiçeklerde meyve tutumuna ket vuran bir element toprakta belli deyere ulaçınca bitkiler mahsül vermeyecek hale gelecek gelecek . Ardından son darbe olarak global gıda krizi çıkaracaklar. birçok gıda ve su ya zehirli oldundan yenmez hale gelecek yada tamamen nesli tükenecek.

Böylece az sayıdaki besin kaynakları için ülkeler savaşacak bu nükleğer savaşlarla besin kaynakları dahada daralırken kalan insanlar gıda bulamadından tıpkı yılan gibi birbirlerini yamyam gibi yemek zorunda kalacaklar.

Bu büyük şeytani plandan yahudiler dahi kurtulamayacaktır. Siyonizim bile safça iluminati örgütünce kulanılmaktadır.İsrailin çorak bir çöl ikliminden oluşan bir bölge oldundan zaten işe yaramaz verimsiz bir alan.Yani tüm insanlık tehtid altındadır.

Gördünüz resimdeki sembolde piramit,herşeyi gören göz ve seküler hümanistlerin kullandı sembol olan güneş sembolü ve hepsini kuşatanda şeytanın en büyük planı kendi kendilerini yüyip bitiren insanlık projesi.

Seküler hümanistlere ihtiyaç duyuyorlar çünkü dindar biri insan eti yemektense açlından ölmeyi tercih eder. yada komşusu açken tok yatmayı kendine yediremez. Ancah hiçbir manviyatı olmayan megaloman bir oportinis karekter taşıyan seküler hümanisler bu canilikleri yapabilir ve büyük proje yürütülürken ortaya çıkan çeşitli ahlaki çıkmazları umursamadan planın işlemesinin sekteye uramaması için kararlar alabilir.

Ülkemizde ve muhtemelen tüm dünya ülkelerinde bir takım aydınlanmacı masumane kolektifler kuran bu büyük resmi görmekten aciz fakat herşeyi bildini zanneden gruplar sayesinde topluma tıpkı kanser gibi yayılan bir dinsizleşme olayı yavaş yavaş gelişiyor. Hiçbir kutsalı tanımadan sersem gibi kararlar alıp olmadık gösterilere imza atıyorlar. Malum ülkemizdeki meşru düzeni yıkmaya kalkıp bununda anarşistlik oldunu anlamayacak derecede man kafalılar. Buna raamen kendilerinin hala iyi bir iş yaptıkalrını zannedip saçma sapan eylemlerine son vermiyorlar.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız