illuminati kasıtlı küresel kaos

Dünyanın birçok yerinde peşi sıra çıkartılan halk ayaklanmaları iç savaşlar. Aslında tesadüf değil .Hepside ülkemizde OTBOR örgütünün çıkardığı gezi olayları gibi
insanlığa meşru düzenlere karşı ayaklandıran fesat ,şer odaklarının bir sonucudur.

Nasıl örgütlendiler öncelikle bu iş çok büyük bütçeli bir plan ve herhangi bir ülkeyi madi yönden ciddi sıkıntıya sokar.. Bu yüzden finansman o ülkeyenin içinden toplanmalıdır.Her ülke içinde lojistik destek amaçlı sabit öncü bir grupları var. Çounlukla bunlar birden fazla daire tutup buralarda fuuş yaparak gelecek eylemler için finansman topluyorlar.Yahut ileri derece eğitimlerini kullanarak Reiki masterlık,yaşam koçluğu gibi işler kuruyorlar .disko bar içkili meaknlar açıyorlar özelliklede kadınların pazarlandığı yüksek gelir elde edilen pavyon tipi yerler.

Yada esrar eroyin pazarlıyorlar.

böylece bu tür yerlere rahatça dışardan gelen eylemci grubu barındırabilecekler.
Hatta birbirine husumet sahibi ülkelerden gidip ben o ülkede iç savaş çıkarmak üzereyim deyip finanse edilmeyi dahi talep ederek domino taşı gibi ülkelerin birbirlerine olan husumetlerini kulanıp sıra ile birbirlerini devirmesini sağlıyorlar.
Bu iş yüksek bütçeli bir iş muhtemelen bu işi finanse etmeye karar veren ülkelerin tamamı ciddi mali krize sokacak ölçüde. Birden avrupa birilinin ekonomi çizgisinin artılardaan eksilere düşmesinin muhtemel nedenlerinden biri bu.


Bir diyer adımları
Halklara rol modeller sunma :

Önce o ülkede birden bire ardı sıra yüzlerce dizi çekerek kendi elemanlarını meşhur hale ve ideol haline getirdiler. Vakti geldindede bunlar kullanıldı. Hem tasarlayıcı grup senaristlik yönetmenlik yaparken uygulamacılar rolerde oynayarak eylemlerde senaryo ve oyunculukta talim yaparak ustalaştılar. Gözümüzün önünde aylarca talim ve antreman yaptılar kimsenin ruhu duymadı.

Sosyal

Sosyal medyada kanaat önderleri : rastladınınonbinlerce takipçisi olan meşhur olmayan profiller gene bu örgüt üyeleridir . enteresan şekilde bütün profiller birbiri ile iç içedir. Ve bu binlerce takipçi aslında gerçek olmayan bot profiller ve örgüt üyelerinden oluşur.Hepsine baktınızda gazi olayları esnasında saniye saniye bilgi aktarımı yaptıklarını görüyoruz. Felanca istikamette polis var. felanca gruplar taksime geliyor. eylem için gerekli teçsizat gibi .Malesef bu öncü lojistik ekibi eylemden sonra deşifre olmadıkça ülkeyi terketmeyip .Hala fuuşla,kadın ticareti ile,uyuşturucu ticareti ile,olmadık saçmasapan bozuk felsefeler üzerinden halkı sömürmelerle ve bunun adına enerji yollama yaşam koçlu gibi adlarla sömürüp dünyanın başka yerlerine finansman sağlamaya devam ediyor.
Gelecekte çıkacak fesatlıkların finansmanınıda bu örgüt gene o ülkenin halkının zaaflarını sömürerek elde etmeye devamn edecek.

Tanıdığım ve hovardalıktan muzdarip bir arkadaşım "yahu arkadaş eyleme gittim nekadar faişe varsa biyerde toplanmışlar gösteriye katılmışlar bunlar birbirini nerden tanıyor" demişti...Bu muazzam finansman işi de birçok bankanın elinde ülke ülke geziyor. Bu para aktarımından bile aslında bu işin ardındaki ülke para kazanmaya devam ediyor şu an.

Bu grup tıpkı altın yumurtlayan bir parazit gibi o ülkenin tüm sosyal zaaflarını finansmana çevirerek içten içe yerken çürütürken elde etiği geliri malum ülkeye aktarıyor.


Hemen hemen dizilerin %70-80 i bu grubun marifeti ve zararına ramen onlarca bölüm çekmeye devam ediyorlar.Hem genç neslin aklı feraseti ifsat etirilip dejenere ediliyor.Hem nihayi amaçları olan gençleri peşinden sürükleyen yeni rol modeler peydah oluyor.

Dejenere din adamları. Aslında boyuna yüzlerce kere programlarda da konuşturulup meşhur edilen din adamlarının bazısıda bu örgütün elemanı. Bunlar cemaat toplayarak vakti geldiğinde bunları bozgunculuğa kışkırtıyor. Ya meşru idareye karşı ayaklandırıyor yada bu eylemi yapanların karşısında durmaları onlara saldırmaları için kullanılıyor.

Örnein main marda budis olup müslüman halkı şeytan ilan eden gene bu örgüt.

Mistik yazarlar: Enteresan şekilde birden bire piyasaya çıkıp onlarca kitabı birkaç ayda yazıp ortaya koyanlar da bu örgütün üyesidir . kendileri yazmadıkları aslında küresel iluminati kütüphanesinden ülkeye gündeme göre servis edilen içi bozuk felsefelerle dolu kitapların o ülke diline çevirilerinden ibaret. çünkü her ülkede bu yazarların kitapları çıkmakta. ilginç olansa bu kitaplarda neredeyse hiç imlia hatası yok tıpkı kral marksın das kapitali gibi.

Kendiside tarihçi yazar olan Keadir Mısıroğlu bu tür bozuk felsefeler sunan romanvari imla hatasız kitaplar hakkında
"bir insanın hiç imla hatası yapmadan kitap yazması imkansızken yayın evininde bunu hatasız basabilmesi mümkün deildir. Bu kitapları aslında yazanlar o kişilere musalat olmuş cin taifesidir. Tanıdığım bu tür imla hatası yapmadan bir gecede istedi konuda kitap yazabilen tanıdımı sıkıştırdımda bu gerçeği iyraf etmişti" demişti.

Bu yerleşik grup ülkemizde reiki master,yaşam koçu, transandantal meditasyoncu ,oyuncu,tiyatrocu,politikacı,bankacı,yazar, TV sunucusu ve boyuna yeninesil birden bire aydınlanma gelip Kuran-I Kerim'i ı milyonlarca evliya ve alimden hatta peygamberden ve Allah'tan daha iyi anlamış Allah'la aldatanlara savaş açmış yeni nesil hoca...(evliyalar gibi uçamasa da oda kendince alık pardon alim bir zatı muhterem ) programları yapan sunucu ,bölgenin sabah 8 akşam 12 çalışan faişesi ve onu pazarlayan pezevengi, pavyonu barcı , torbacı. kadroları çok geniş . Kimileri bunun farkında kimileri bu işe para için karışmış ,kimileri kandırılış. Şeytana hizmet etiklerini bilmeden iluminati örgütüne ruhlarını satmış.


Bunların bide ülke ülke gezip fesat eylemi başlatan grupları var. Bu grup malum ülkeden kıbrısa 20 bin kişi konuşlandırdı sonra bunlar birden ortadan kayboldu ve çok yakın bir yerde yunanistanda halk ayaklandı.ardından suryede iç savaş patlak verdi . Ardından türkiyede gazi olayları patlak verdi. Şimdide bu grup meksikada malum ayaklanmayı çıkardı. Bizim Türk milleti zamanında sağ sol ayrışmasını geçirdi ve bu oyunu çok şükür yemedi Türkiyede başaramadılar .Fakat dünyadaki birçok ülke bu oyunu anlayacak kadar toplumsal bir farkındalığa sahip değil.Östelik bu ekip eyleme katılanlara bedava yiyecek içecek daıtırken bunların içine lsd "zombi zehiri "gibi kişiye diledini yaptırabilecek madeler verip polise saldırtıyorlar.. Kendilerine beyaz tüplerde özel hazırlanmış oksitosinli feramonlu kremler sürerek. Kitlereri rahatça peşlerinden sürüklüyor. çünkü bu kremi süren insan karşısındaki polisi bile onun çok çok iyi bir insan ve zararsız biri olduğu yanılsamasını bilinç altıa eriyor. çünkü aşırı iyi insanların teninde çok yüksek oranda bir orsitosin salgılandı bulunmuş . Bu insandaki şuur altı pisikolojik açığı bile ustaca ve şeytanice kullanıyorlar. Duran adamları ekip otosuna koyup karakola götürürken bir polisin bunları brakalım demesinin ardındaki pisikolojik gerçek budur. Polisin özellikle bu tür karşısındakine sebepsiz bir güven hissi uyandıran kişileree dikkat ederek biran olsun vazife zafı göstermemesi gerekir...Özetle bu örgüt Toplumsal bir virüs gibi girdiği sistemi çökertip Bu hükümet düşmesi ile oluşan siyasal boşluğu deyerlendirip ülkenin onlarca yıllık mali birikimini ülke dışınakaçırıyor. Bankaların şimdi neden altın hesabı açtıklarını anladınızmı. szce bu altınlar hükümet düşseydi yeni hükümet kurulana dek kasalarında durmaya devam edecekmiydi. Osmanlıyı devirdiklerinde koskoca bir imparatorluğun eşi benzeri görülmedik mücehverlerden oluşan osmanlı hazinesi bir gecede yokoldu.
Ya Türkiyede bir devrim olsaydı hazinede altın kalırmıydı...

Dünyada ardı ardına tezgahlanan meşru hükümeti sudan sebeplerle devirmek küresel sermayeyi elinde tutanların devletin cebinden bütün parasını çalmaya yönelik alçakça tezgahlanan bir plandır.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız