Ey Azgın Azınlık

Ey Azgın Azınlık

Kendilerini bu ülkenin sahibi zanneden azgın azınlık tayfasına göre gerçekleri dile getirmek suç, hem de cezası idam olacak bir suç.

Bunlar CIA’nın çocukları, diye yazmıştım. Bu hakikat devletin resmî kurumlarınca da belgelendi. Eylemleri kimlerin yönlendirdiği ayan beyan ortaya çıktı.

Ey utanmaz azgın azınlık!

Artık sağır sultan dahi duydu ki eylemleri yönlendiren İngiliz, Fransız, Yunan ve Amerikan ajanları yakalandı. Şu anda sorgulanıyorlar. Bunu da mı inkâr edeceksiniz? bu ajanların piknik tüpleri ile yapacakları sabotajı da mı görmeyeceksiniz hâlâ?

Yazıklar olsun size!

İnsan gerçeklerden nasıl bu kadar kaçar!

İstanbul’da yakayı ele veren İtalyan elçiliğinde görevli ajanın da diğerleri gibi eylemi yönlendirenlerden olduğunu nasıl açıklayacaksınız? Tabii bunlar sizin işinize gelmiyor, değil mi?

Ankara’daki yeni kankanız İran’dan gelen provokatör ajanlar yakayı ele verdi. Söyleyecekleri sizlere dokunmasın?

Gelelim gezi parkının fuhuş yuvası olduğu meselesine!

Bu durumu İstanbul’da bilmeyen mi var sanıyorsunuz? Daha düne kadar KAOS GL adlı sapıkların çağrıları medyanızda arzıendam ediyordu. Hâlâ da bağırıyorlar. Gezi parkı, eşcinsellerindir, diye slogan atıp basın açıklaması yapıyorlar.

LGBT, eylemlere niçin destek verdiğini yeni açıkladı.

Bu parkta hem para ile hem de gönüllü hem de flört adı altında fuhuş yapılıyordu. Bundan dolayı parktaki yeni düzenleme kimilerinin işine gelmedi.

Ey bu ülkede alın teri olmayan azgınlar!

Müslümanların camisine zorla girdiniz. Kapıları ve camları kırıp müezzine ağza alınmayacak küfürler ettiniz. Mabedi işgal ettiniz. Pis ayakkabılarınızla mabedimizi kirlettiniz. Başka neler yaptınız Allah bilir. Niçin kameraları söktünüz? Hadi cevap verin?

Bu ülke İstiklâl Savaşında canını veren şehidlerin ülkesidir. Unutmayın! Şehid oğullarının seslerini çıkarmamaları sizden korktukları için değil, kompleksli olmadıkları içindir.

Başı kapalı olmadığı hâlde başını örtüp eylemlere katılan münafıklar, kendi dilleri ile kendilerini ifşa ediyorlar. Güya AKP’den dindarlar da rahatsızmış! Yesinler sizin komik hilelerinizi!..

Bu ülkedeki özgürlük hiçbir ülkede yok. Zira hiçbir ülkede devlet başkanının ailesine hakaret edilmez.

Ama içinizden birileri, ülkenin Başbakan’ının eşiyle ilgili aynen şöyle bir pankart açabiliyor: “Tayyip 3. köprünün adını … koy ki bütün Türkiye üzerinden geçsin”

Bu iğrençlik karşısında ne yaptınız, ey ahlaksızlar?

Hiçbir gâvur dahi böyle bir hakarete yeltenmez.

Fakat bizim ülkemizde bu ülkenin değerlerine yabancı olan ham yobazlar böyle bir hakareti maharet zanneder.

Kendi ülkesinin başbakanını ölümle tehdit eden, ailesine ağza alınmayacak küfürleri sosyal medyada paylaşan alçaklar başka hangi ülkede var ki?

Siyonistlerde bile haysiyet vardır.

İşte bakın, taksim platformu eylemleri bitirmek için devletten ne istiyor. Haçlıları rahatsız eden ne kadar gelişme varsa lağvedilsin, köprü yapılmasın, nükleer santral yapılmasın, diyor. Birinci Dünya Savaşı sonunda işgalcilerin devletimize dayattıkları Sevr’den farksız olan bu dayatmaların kaynağı ancak ve ancak İsrail’in derin lobileridir.

Taksim Oyun Ekibi bir şeyi unutmuşa benziyor. Verdikleri notada ANKA’ların üretimi, Altay tankı projesinin iptali, yerli helikopter ve uçak projelerinin lağvedilmesi ve ordunun terhis edilmesi gibi istekleri unutmuşlar. Her hâlde onları ikinci isyana saklıyorlar.

Ey azgın azınlık !

Sizlerin sokağa çıkmasına en çok, yıllarca hizmet ettiğiniz ABD, İSRAİL ve AB üyeleri sevindi. Kalpleri sizinle çarptı. Sizin için kiliselerinde dua ettiler. Sizin elinizle Türkiye’yi yok etmeye çalışan Haçlılar da hava aldı, siz de hava alacaksınız!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız