CHP Radikal Dincidir

CHP Radikal Dincidir!

CHP gibi radikal dinci bir partinin seçimle iktidara gelmesi zor.

AB ve ABD gibilerinin yol vermesi gerekir ki bu da çok zor. Çünkü CHP halktan kopuk ve marjinaldir.

CHP’yi radikal dincilikle anıyorum. “Din” teriminin mânâsının ne olduğunu bilmeyenler meşhur Arapça sözlüklere baksın. Buna göre CHP ve sivil darbe girişiminde bulunan diğer marjinal partilerin radikal dinci olduklarını anlayacaksınız.

Bugün “duran adam” furyasını canlandırmaya, çoğaltmaya çalışıyorlar. “Duran adam”ların durdukları yerler de hayli ilginç. Kulluk neşesiyle Altıyol’daki boğa, at ve insan heykellerinin önünde tazimle duruyorlar. Bu onların radikal dinci hatta fundamentalist olduklarının bir başka kanıtıdır.

Halk tv ve ulusal kanal halkı isyana teşvik etmede yarıştılar hâlâ da yarışıyorlar. Bir hafta öncesinin görüntülerini yeniymiş gibi “canlı” logosu altında veriyorlar. Buldukları üç beş kişinin komik eylemini “kitleler yürüyor” ve “her yerde onuncu yıl marşı” diye sunuyorlar. Ülkenin kaymak tabakası olan ve kapitalizm sayesinde semirmiş bir avuç aristokrat çocuğunu kandırarak darbe yapacaklarını zannediyorlar.

Maalesef Türkiye’de sol demek zengin, kapitalist ve devlet olanakları ile semirmiş mutlu azınlık demektir. Halkın değerlerine yabancı hatta düşman olan zenginler solcu olur. Yani fakirsen solcu olamazsın.

CHP şeriat düşmanı bir partidir. Kendi şeriatının ise radikalidir, fanatiğidir.

Bugün gelinen noktada, yıllardır sanatçı adı ile milletin ahlâk ve maneviyatına her türlü hakareti yapanlar, her fırsatta şeriatın önünde set olmaktan gurur duyanların gerçek kimliklerini, umarım, Kültür Bakanlığı anlamıştır.

Ertuğrul Günay, yıllardır onları besledi, semirtti. Projelerine her türlü desteği verdi. Bakanlığını solcularla doldurdu. Ertuğrul Günay gitti çok şükür. Bakalım hükümet hakikati anlayacak ve kucağında yılan beslediğini fark edecek mi?

Ey Hükümet !

Devletin olanaklarından semiren sanatçı kılıklı insanların gerçek niyetini inşallah anlamış ve ona göre yeni stratejiler geliştirmişsinizdir.

Radikal dinci solcuların kenetlenmeleri sizi korkutmasın. Milletin kahir ekseriyeti sizin arkanızdadır.

Daha önce söylediğiniz “tiyatroların, operaların özelleştirilmesi” sözünü lütfen yerine getirin ki oyunuz daha da artsın. Milletimiz bu sanatçı kılıklıların muhteşem kepazeliklerinden nefret ediyor.

HASBELKADER CHP İKTİDAR OLURSA !

Peki CHP şans eseri iktidara geldi. Yapacağı şeyleri tahmin edebilirsiniz.

CHP iktidarında şunların olması büyük ihtimaldir:

İlk önce başörtüsü operasyonu yapacaklar. Bütün başı kapalı memur ve öğrenciler kovulacak. Sonra imam hatip orta okulları “talep yetersiz” diye dönüştürülecek. Sonra okullardaki seçmeli din dersleri kaldırılıp onun yerine Tango, Flamenko gibi sapık dans türleri konacak.

Daha sonra kesintisiz eğitime neşter vurulacak ve imam hatiplilerin katsayı sıkıntısı yeniden ve eskisinden daha şedid olarak uygulanacak.

Antalya Belediyesi’nin yaptığı gibi her ay bira festivali düzenlenecek ve gençlerin biraya alıştırılması için her türlü gayret sarf edilecek. Devlet bu türlü projelere kaynak aktaracak.

Karma eğitime verilen önem artacak ve kızlı erkekli plajlar çoğaltılacak. TRT’deki İslamî programlar yasaklanacak yerine Perşembe günleri mevlid okutularak “din budur” denecek.

Ne kadar radikal dinci solcu ve marjinal varsa TRT’ye doldurulacak. Yapılacak olan Yavuz Sultan Selim köprüsünün ihalesi iptal edilecek veya adı Deniz Gezmiş konulacak.

İsrail ile gizli ve âşikâr antlaşmalar yapılacak ve terörist yuvası yaftası ile Kur’an kurslarına baskınlar düzenlenecek. Müslümanlar iftiralarla kodeslere tıkılacak.

Daha neler olacak Allah bilir.

Allah’ım sen bu milleti CHP ve şürekasından koru


Mustafa Durdu
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız