chp li adnan keskinin provakasyonu tutmadı

Şimdi olay şöyle gelişti
dün akşam Halktv'de canlı yayına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ankarada küçük bir kızın panzer altında kalarak öldüğünü söyledi.

ve daha önceden yani 31,05,2013 cuma günü öğleden sonra bir grup faşist solcular tweet ve facebook dan bu yalan haberi yaymaya çalışıyorlardı hatta bizim sayfaya da yorum olarak yazdılar.

chp başkan yardımcısı provakasyoncu adnan keskin de işte bu tweet face haberlerini kaynak alarak chp nin kanalı halk tv de bunu açıkladı ama bunu açıklarken ben bunu facebook dan gördüm demedi bu bana gelen kesin bir bilgi dedi..

hemen ardından mason gazetesi cumhuriyet bunu haber yaptı
link burda
http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=420166&kn=6&ka=4&kb=6

buyrun videosu da burda

http://www.beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/iste-adnan-keskinin-yalan-soylediginin-kaniti-video-411173.html

taksimde ki göstericilerin yüzde 90 nı dhkpc tkp ip gibi terör örgütlerin şehir militanlarıdır

ayrıca dün akşam bazı chp ve bdp milletvekilleri tweet den ve face den istanbulda ve ankarada bir çok ölü ve yaralı olduğunu yaymaya başladılar ve ortalığı feci şekilde karıştırmak istediler..
(şuan hepsi tweetleri silmiş)

Amaçları binlerce insanı sokağa dökmek ve polisle çatışmalarını sağlayarak büyük bir kaos ortamı yaratmak ve insanların polislerin ölmesini sağlamak..belki de bir kaç provakasyoncu aralara karışıp polise ateş ederek silahların konuşmasını sağlayaçaktı..

bakın bu gezi parkı olayı ağaç kesme olayı değil..bu tamami ile daha önceden planlanmış bir provakasyondur..çünkü taksim de ki inşaatlar yaklaşık 2 yıldır devam ediyor şuana kadar kimse ses çıkarmamış da şimdi ses çıkarıyorlar...bu gezi parkı olayı büyük bir kaos oluşturmak için kullanılan bir bahane kimsenin ağaçları düşündüğü yok...

unutmayın bu tezgahları chp 1960 yılında da yaptı öğrencileri halkı sokağa döktü ve sonucunda askeri darbe oldu başbakan Adnan Menderesi zalimce şehid ettiler..

işte bu planı her zaman uygulamaya çalışıyorlar...Ama artık 1960 larda ki cahil halk yok..artık hiç bir şey eskisi gibi değil..artık bir darbe olmaz..velev ki bir darbe oldu işte o zaman müslüman halk bu darbeye çok şidettli bir şekilde cevap verir ve darbecilerin kellesini alır

pkk dan kurtukduk sıra chp de
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız