Ben Müftü Eşiyim Diyen o Kadın Kim çıktı

Sosyal paylaşım sitelerine düşen bir video, Ak Parti mitinginde Başbakana olan hayranlığımı farklı bir tarzda anlatan yaşlı teyzeye cevap veriyordu.

video
Ben Müftü Eşiyim Diyen o Kadın Kim çıktı
https://www.facebook.com/photo.php?v=1390400487840334

"EŞİM MÜFTÜ"
Videoda başörtülü bir kadın kamera karşısına geçerek hem Başbakan Erdoğan'ı hem de yaşlı teyzeyi ağıza alınmayacak sözlerle eleştiriyordu. Birçok kişi de inanarak eşim müftü diyen bu kadına inanarak kendi hesabında videoyu paylaşmaya başladı.

A Haber'de yayınlanan Deşifre programı bu kadının kim olduğunu ortaya çıkardı. Adeta küfür ederek Başkana'ı eleştiren bu kadının Gül Taşlı Cenal olduğu ortaya çıktı.
GÜL TAŞLI CENAL KİMDİR?

Adı "Gül Taşlı Cenal", İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunu. Bir dönem Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Basın danışmanlığı kadrosunda yer aldı. Çeşitli yayın organlarında muhabirlik, kadın programlarında da yapım asistanlığı yaptı. Gazeteciliği bırakarak Balıkesir'in Burhaniye ilçesine taşınan Gül Taşlı Cenal, bar işletmeciliği yapmaya başladı. 2010 yılında CHP İlçe Başkanı Faruk Celal ile hayatını birleştirdi. Gül Taşlı Cenal Gezi Parkı provokasyonlarında da en ön sıralarda yer aldı.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız