batı dünyası

BATI DÜNYASI ( DER WESTEN )

Batı dünyasında son 20 yılda ne oldugunu anlayalım. Bir bedel ödeniyor ve bu bedeli Batı dünyası ödüyor. İçinde yaşadığımız, yüksek yaşam standartlara sahip, en çok ilerlemiş, en yüksek eğitim seviyesine sahip olan , yüksek binalara sahip olan, en iyi enstitülerine olan, en cok hoşlanılan, en gelişmiş teknolojiye sahip olan, en çok tercih edilen yaşam tarzına sahip olan, en güzel evleri olan , en çeşitli alişveriş merkezleri olan batı dünyası; herkes tarafından " dünyanın incisi" diye isimlendirilen yer. BATI DÜNYASI.
Bunun bedelini nasıl ödediklerini birtakım istatistikler ile gösterelim;

-İçinde yaşadığımız bu batı dünyasında her bir saatte 106 Bebek aldırılıyor yani öldürülüyor. (24 saate yaklaşık 3 bin Bebek ayda ise yaklaşık 85 bin Bebek, her yıl 1.3 milyon BEBEK ! ) BATI DÜNYASINDA !
-Her 7 dakikada bir kadın tecavüze uğruyor, bu demektir 240-300 Kadın her gün tecavüze uğruyor,
 BATI DÜNYASINDA .

-Batı Dünyası´nın sokaklarında 2,8 milyon fahise dolaşıyor, Hollanda da, New York´ta, Washington DC, ya da Fransa ´da , anne veya eş olma yerine fahişeliği tercih ediyorlar! Neden ? Çünkü 10 milyon dan fazla erkek de onların fahişe olarak kalmasını istiyor.

-Her gün 350 küçük çocuk sokaklardan alınıp kaçırılıyor ve çocuk fuhşu için kullanılacak yerlere götürülüyor... işte en gelişmis Ülkeler ; Batı Dünyasi..

-Her gün 357 insan , kafasına sıkılarak, bazi haplar atarak bileklerini keserek (intihar ediyor)..HER GÜN.. Yaşamak icin bir sebepleri yok.
 GELISMIS BATI DÜNYASINDA!

v.s....ALLAH´ın Adaleti insanlara herşeyi anlatıyor...Adalet, bedelini ödemek zorundalar, demektir. ALLAH onlara ödettiriyor. AMA Onlara alternatif sunuyor, aralarına Müslümanları gönderiyor. İslam´ı seçenek olarak sunuyor! Çünkü tek çıkış yolu İSLAM´dır..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız