muharrem ince nin fezlekesi

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce arasındaki 'cinsel taciz' polemiği farklı bir boyut kazandı. İddiaya göre İnce ile taciz ettiği iddia edilen kadın arasında bir taahhütname imzalanmış.

İnce, kendisihakkında savcılığa şikâyette bulunan Fatma B.'ye şikâyetini geri alması için yargılama ve avukatlık masraflarını karşılama taahhüdünde bulundu.

Zaman'da yer alan habere göre, şikayetçi tarafın bunu kabul etmesi üzerine de 8 bin 500 liralık taahhütname imzalandı. 16 Nisan 2012 tarihli taahhütnamenin altında İnce'nin vekili sıfatıyla avukatı Haluk Pekşen'in imzası bulunuyor. Taahhütnamede şu ifadeler yer alıyor:

“Fatma B. ile Muharrem İnce arasında akdolunan 16.04.2012 günlü sulh ve ibra sözleşmesi gereğince, sözleşmenin taraflarından Fatma B.'nin bugüne kadar katlanmak durumunda kaldığı tüm yargılama giderleri ve avukatlık vekalet ücreti olarak toplam 8 bin 500 TL'yi, 23.04.2012 günü Fatma B.'ye ödemeyi kabul ve taahhüt ederim.”

Bu taahhütname gereği Fatma B. için bankaya 4 bin TL yatırılıyor. Banka dekontuna göre Fatma B., bu parayı çekiyor. Ancak paranın geri kalanı İnce tarafından ödenmiyor. Bu yüzden Fatma B. şikâyetini geri çekmiyor.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız