yeter artık bende kürdüm

Tekirdağ'da küçük çocuğu ile parkta dolaşırken, Alperen Ocakları'nın gerçekleştirdiği 'teröre lanet eylemi'ne katılan katılan kadın eline mikrofonu alarak konuşma yaptı. Genç kadını, eşinin sesini duyup mitinge gelen kocası sakinleştirdi.

"YETER ARTIK VERDİĞİMİZ ŞEHİTLER"

Alperen Ocakları Tekirdağ Şubesi tarafından Afyonkarahisar ve Beytülşebap'taki şehitler için Tuğlalı Park'ta teröre lanet yürüyüşü yapıldı. Eyleme, çocuğu ile birlikte parkta gezinirken katılan genç bir kadın damgasını vurdu. Eyleme desteğin azlığından yakınan Jeofizik Mühendisi Nihal Özdağ Usta, "Sessiz kalmayalım. Herkes destek versin. Yeter artık verdiğimiz şehitler" diye bağırmaya başlayınca çevredekilerde genç kadına destek vermek için kalabalığın olduğu yere gitti.

"BEN DE KÜRDÜM BEN DE DİYARBAKIRLIYIM"

Katılanların tezahüratları arasında mikrofonu eline alan genç kadın konuşma yaptı. Diyarbakırlı olduğunu söyleyen Usta, "Ben de Kürd'üm. Ben de Diyarbakırlıyım. Ama bunlar ülkemizi bölmek isteyen Amerika'nın kurbanı. Bizi Kürt-Türk ayrışması yaparak bölmek istiyorlar. Bizler bu oyunlara gelmeyelim. Vatan için canımız feda" dedi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız