SCIENTOLGIE adlı sapkın uzaylı tarikatı -ALMANYA-TÜRKİYE EKSENİ DE NEDİR

SCIENTOLGIE adlı sapkın uzaylı tarikatı -ALMANYA-TÜRKİYE EKSENİ DE NEDİR ?
Önce arşivden bir habere bakalım :

Asıl adı İhsan Göktaş olan, daha sonra ‘İsaak Himmelstein’ adını alan Türk, yıllarca üye olduğu tarikattan ayrıldıktan sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tarikat üyesiyken ismini değiştirip İsaak Himmelstein yapan Türkiye sorumlusu İhsan Göktaş’ın, ‘Beni, tarikatı Türkiye’nin dört bir yanına yaymam için kullandılar. Hedef Türk ticaretini ele geçirmek’ dediği açıklandı.

Dünya çapında üyesi bulunan ve Almanya merkezi Hamburg’da bulunan dini tarikat Scientology Örgütü’nün (SO) İstanbul’dan başlayarak tüm Türkiye’ye yayılmak istediği iddia edildi. Asıl adı İhsan Göktaş olan fakat daha sonra ‘İsaak Himmelstein’ adını alan 31 yaşındaki Türk’ün yıllarca üye olduğu tarikattan ayrıldıktan sonra açıkladığı gizli raporda Türkiye, tarikatın genişlemesi için seçilen 1.
numaralı ülke olarak gösteriliyor.


Yıllarca tarikat hakkında elde ettiği bilgileri ve gizli Türkiye raporunu Hamburg Eyaleti İçişleri Bakanlığı Scientology Çalışma Grubu Başkanı Ursula Caberta’ya veren ‘Türkiye sorumlusu’ Türk’ün
‘Beni tarikat düşüncesini Türkiye’nin dört bir yanına yaymam için seçtiler ve kullandılar.


Hedef Türk ticaretini ele geçirmekti’ dediği bildirildi.İhsan Göktaş, Türkiye’den seçilen kişilerin, Hamburg’tan getirilen Scientology uzmanları tarafından eğitildiğini öne sürdü.Almanya’da dini tarikat olarak tanınan ve bir hesap açtırmak isteyen Scientology Örgütü’ne bütün bankaların sırt çevirdiğine değinen İhsan Göktaş’ın, tarikata Akbank’ın Hannover şubesinde bir hesap açtırmayı başardığı bildirildi.Tarikat kurallarına uymamamaya başlayan ve iki hafta önce ayrılan Göktaş’ın şimdi tarikat üyeleri tarafından ‘hainlik’le suçlanarak tehdit edildiği ve bu nedenle polis koruması altında olduğu öğrenildi.
( kaynak : http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2005/02/06/595427.asp )

------------------------------------------------------
ŞİMDİ DE YENİ Bİ RHABER YİNE AMANYA -TÜRKİYE yine SCIENTOLOGIE :

Kadın kıyafeti giyen Alman vurularak yakalandı
11/04/2012 22:58
-------

'Scietology' isimli bir tarikat tarafından uyuşturucu verilerek dün akşam Almanya’dan uçakla İstanbul’a getirildiğini ve isminin Robert Felix Koller olduğunu söyleyen şahıs, Alman Konsolosluğu'nun aranarak kendisine yardım edilmesini istedi. Gazeteciler vasıtası ile polise bilgi veren Koller, tarikatın İstanbul’da görev yapan F.B. isimli bir kadın yöneticisi ve Almanya'dan gelen diğer üyeleri tarafından Kartal’da bir apartmanda hapsedildiğini ileri sürdü.

Saat 15.00 sıralarında kadın kıyafeti giyerek ve başına eşarp bağlayarak, zorla tutulduğunu iddia ettiği evden kaçmayı başardığını söyleyen Koller, Nürnberg-Erlangen kentindeki Friedrich Alexander Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü dördüncü sınıf öğrencisi olduğunu belirtti.

-------------------------

Kartal'da, başında peruk ve üzerinde kadın kıyafetiyle gözaltına alındıktan sonra polis merkezi önünden kaçan ve kendisini yakalamak isteyen polislere copla saldıran Alman, bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

Cumhuriyet Mahallesi Kartal Caddesi'nde, başında peruk ve üzerinde kadın kıyafeti bulunan bir kişiyi gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin ''Dur'' ihtarına uymayıp yaya olarak kaçmaya başlayan bu kişi, kovalamaca sonucu gözaltına alındı.


Polis aracına bindirilerek Yakacık Polis Merkezi'ne götürülen şüpheli, burada otomobilden inerek tekrar kaçmaya başladı. Polisin elinden kurtulmak amacıyla çevredeki iş yerlerine giren şüpheli, kendisini yakalamak isteyen polis memurlarının copunu alarak saldırıda bulundu.


Bunun üzerine polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirilen şahıs, ambulansla Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


İngilizce konuşan şüphelinin polise verdiği ifadede, Alman vatandaşı ve isminin Robert Vittes olduğunu, uyuşturucu madde verilip dün akşam Almanya'dan uçakla İstanbul'a getirildiğini ve Kartal'daki bir apartmanda zorla tutulduğunu iddia ederek, Alman makamlarından yardım istediği öğrenildi.

Bir tarikat tarafından kaçırıldığını iddia eden genç, kadın kılığında tutulduğu evden kaçmayı başardığını söyledi.

İddiaya göre, Soğanlık Orta Mahallede başında eşarp ve üzerinde kadın kıyafeti bulunan bir erkeği fark eden vatandaşlar, durumu polise bildirdi. İhbar edilen yere gelen polis ekipleri, Türkçe bilmeyen gencin durumunu şüpheli bularak gözaltına aldı. Polis otosuna bindirilerek Yakacık Polis Merkezi'ne götürülen şahıs, burada otomobilden inerek kaçmaya başladı. Kaçan şahsı yakalamak için çok sayıda polis memuru da harekete geçti. Polisten kaçabilmek için çevredeki iş yerlerine giren şahıs, kendisini yakalamak isteyen polis memurlarına da eline geçen cisimlerle saldırdı.

Bir iş yerinden eline geçirdiği demir çubuk ile polis memurlarının üzerine yürüyen şahıs durdurulamayınca, polisler tarafından ayaklarına ateş açıldı. Ayak ve bacaklarına 6 mermi isabet eden kadın kıyafetli genç kaçamayacağını anlayınca bu defa bir iş yerinin yaklaşık 4 metre yüksekliğindeki merdiven boşluğunun duvarına oturdu. Polislerin yanına yaklaşması üzerine eli ile üçten bire kadar geri sayan genç kendisini aşağı bıraktı. Vücuduna isabet eden mermiler ve düşmenin etkisiyle ağır şekilde yaralanan gence ilk müdahaleyi olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptı. Alman vatandaşı olduğu öğrenilen ve Türkçe bilmediği için polislere bilgi veremeyen genç, olay yerine gelen gazeteciler vasıtasıyla derdini Almanca anlattı.

kaynak : http://www.habervitrini.com/haber/polise-cop-ceken-kadin-kiyafetli-alman-kursunu-yedi-597838/

tarikatın ismini vermeden haber yapanlar :
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1084667&CategoryID=77
http://www.haberturk.com/yasam/haber/733262-kadin-kiligindaki-esrarengiz-alman
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Videolarımız